Kategorie
Home News

Nagrody warte 300 tysięcy dolarów na wyciągnięcie ręki! | Konkurs Huawei!

Ruszyła nowa edycja globalnego konkursu Huawei dla twórców motywów – Huawei Global Theme Design Competition. Uczestnicy powalczą o nagrodę główną, która wynosi 20 tysięcy dolarów, nagrody specjalne, a także możliwość zaprezentowania swoich prac na urządzeniach Huawei – smartfonach, tabletach i smartwatchach.

R E K L A M A

W zeszłorocznej edycji konkursu wzięło udział ponad 4 tysiące twórców z całego świata. W tegorocznej edycji znalazł się też polski akcent – jednym z partnerów konkursu jest Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu, który będzie zachęcał studentów do sprawdzenia swoich sił w wyzwaniu Huawei. Partnerami są też inne europejskie uniwersytety artystyczne, w tym te z Hiszpanii, Londynu czy Rosji.

Prace konkursowe Huawei Global Theme Design Competition oceniać będzie jury, w skład którego wchodzą światowej klasy projektanci i eksperci, w tym nowojorski projektant David Carson, dyrektorka Studia Dumbar – Liza Enebeis oraz dyrektor główny UX Design w Huawei UCD – Liang Jun.

Smartfony Huawei w Niskich Cenach!
Sprawdź cenę Huawei P40
Sprawdź cenę Huawei P40 Pro

Hasło przyświecające tegorocznej edycji to #VisionaryArt, a prace do niego nawiązujące można zgłaszać do 1 lipca, w czterech kategoriach – Motywy, Tapety, Tarcze zegarków oraz Miasta. Należy do zrobić na stronie: Huawei Themes. Jeżeli szukacie inspiracji do swojego zgłosznia możecie zerknąć na ten film, który swoją drogą rekomenduje sam Huawei.
Zwycięzcy zostaną wyłonieni 22 lipca. Laureat nagrody głównej – International Grand Prize – otrzyma 20 tysięcy dolarów.

Jury nagrodzi również 18 artystów w trzech kategoriach specjalnych – Star of Tomorrow, International Artist i Amazing Animators – po 6 osób z każdej. Nagrody pieniężne otrzymają również autorzy najlepszych prac w trzech kategoriach – Motywy, Tapety i Motywy zegarka. Łączna pula nagród to ponad 300 tysięcy dolarów. Szczegóły dotyczące poszczególnych kategorii i nagród znajdziecie tutaj.

R E K L A M A
Facebook Comments

Autor: Ziemowit Wiśniewski

Geek z dużym dystansem do siebie. Zapalony miłośnik sprzętu audio, a w szczególności słuchawek. Meloman, w wolnych chwilach gracz i projektant 3D.