Najlepszy kompan e-sportowca – MSI GF63

Najlepszy kompan e-sportowca – MSI GF63

Komputer to najważniejsza rzecz w życiu każdego gracza. Tak samo jest w moim przypadku – chcę go mieć zawsze przy sobie, a z MSI GF63 jest to możliwe. Mam na imię Kacper, na co dzień gram w gry i dziś opowiem Wam, dlaczego wybrałem akurat tego laptopa.

MSI GF63 i gra League of Legends
Reklama

Dzień zaczynam od porannego treningu w League of Legends, choć mój laptop poradzi sobie z łatwością także z bardziej wymagającymi tytułami. Dzięki wysokiej rozdzielczości wyświetlany obraz jest zawsze ostry i klarowny. Nie martwię się również o wydajność – wszystko dzięki duetowi idealnemu, czyli wydajnej karcie graficznej NVIDIA GTX oraz nowym sześciordzeniowym procesorze Intel Core 8-generacji.

MSI GF63 Sprawdź cenę ➡ http://technostrefa.com/msi_gf63

Mobilny i wydajny laptop?

Swojego laptopa chcę mieć zawsze przy sobie, dlatego musi być dobrym kompanem podróży. Mobilna konstrukcja MSI GF63 sprawia, że mogę go zabrać wszędzie, nieważne czy podróżuję autem, pociągiem czy samolotem. Co więcej czas spędzony w drodze nie idzie na marne – dzięki doskonałemu ekranowi IPS i długiemu czasu pracy na baterii, cały czas mogę korzystać z mojego komputera.

Smukły i lekki

Mój laptop gamingowy musi towarzyszyć mi także kiedy poruszam się o własnych siłach! MSI GF63 jest niezwykle smukły, gdyż waży zaledwie 1,86 kg, a jego grubość to 21,7 mm. Dzięki temu nie muszę mieć nawet torby, gdyż komputer jest lekki i solidnie wykonany, a ładowarkę mogę zostawić w domu, bo energii dostarczy wbudowana bateria.

Ponad 7 godzin pracy na baterii

Czasami chcę zaczerpnąć świeżego powietrza… ale nie mam przy sobie żadnego gniazdka elektrycznego! Na szczęście to nie problem. Ponad 7 godzin pracy na jednym ładowaniu – tyle może pracować mój MSI GF63. Dodatkowo do dyspozycji mam technologię MSI SHIFT, która dostosuje oszczędzanie energii i wydajność do aktualnie wykonywanych zadań, tak aby maksymalnie wydłużyć czas pracy bez ładowania.

MSI GF63 Sprawdź cenę ➡ http://technostrefa.com/msi_gf63

Matowa matryca IPS

Korzystanie z komputera na zewnątrz wiąże się jednak z niedogodnościami w postaci refleksów świetlnych. Na szczęście ja nie mam z tym problemu. Dzięki matowej matrycy treści wyświetlane na MSI GF63 zawsze są wyraźne i klarowne, nawet podczas pracy w dużym nasłonecznieniu. Laptop dla graczy musi mieć doskonały wyświetlacz, a matryca IPS gwarantuje realistyczny i żywy obraz – niezależnie pod jakim kątem patrzę na ekran.

GF63 wytrzyma nawet gorące temperatury

Po powrocie do domu trzeba coś przekąsić, ale co zrobić kiedy właśnie leci mój ulubiony stream? Nie muszę się wcale od niego odrywać, gdyż mój komputer mogę mieć przy sobie nawet podczas gotowania. W MSI GF63 zastosowano nowy, precyzyjnie dostrojony układ chłodzenia, przez co laptop może pracować w każdym środowisku – nawet w pobliżu gorącej patelni.

MSI GF63 + TV OLED 4K

Wieczorem lubię się relaksować oglądając turnieje w CS:GO. Kiedy rozsiądę się wygodnie na kanapie, mobilny ekran laptopa przestaje wystarczać. Wtedy wykorzystuję technologię Matrix Display! Dzięki wbudowanemu w MSI GF63 złączu HDMI, mogę przeżywać e-sportowe wydarzenia wykorzystując ogromny telewizor 4K. Dzięki temu przesyłając z komputera do telewizora obraz wysokiej jakości, przenoszę się w samo serce e-sportowych wydarzeń!

DO BOJU!

Jako e-sportowiec muszę być uzbrojony w potężną maszynę do zadań specjalnych! Nie mogę jednak pozwolić sobie na to, aby rozmiary laptopa mnie ograniczały. Smukła i lekka konstrukcja MSI GF63 sprawi, że zmieści się on wszędzie, a wyjątkowa wydajność i niespotykanie długi czas pracy na baterii pozwalają mi być zawsze gotowym do akcji. Zatem… DO BOJU!

MSI GF63 Sprawdź cenę: http://technostrefa.com/msi_gf63

Artykuł powstał przy współpracy z firmą MSI Polska.

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!