Koniec dzielenia kont na Netflixie w Polsce! Sprawdź swojego maila

Koniec dzielenia kont na Netflixie w Polsce! Sprawdź swojego maila

Znamy już ceny jakie przyjdzie Wam zapłacić, jeśli utrzymujecie dodatkowe osoby na swoim koncie Netflix. Opłaty dotyczą oczywiście osób spoza gospodarstwa domowego. Nadchodzi czas rozliczenia nieuczciwych użytkowników.

Netflix już jakiś czas temu ogłosił koniec z darmowym udostępnianiem hasła i współdzieleniem kont.

Za dodatkową 1 lub 2 osoby spoza gospodarstwa domowego będą naliczane opłaty.

Netflix ma rozpocząć informowanie swoich klientów o nadchodzących zmianach za pośrednictwem e-maili.

Reklama

Od jakiegoś czasu użytkownicy niektórych krajów musieli ustawić domyślną lokalizację głównego urządzenia, na którym oglądane są treści. Tak, aby móc zweryfikować czy podpięte konta znajdują się w zasięgu gospodarstwa domowego. O czym pisaliśmy jakiś czas temu w  jednym z naszych tekstów.

Logo TechnoSTREFA TechnoStrefa.com

Netflix rozpoczyna banowanie użytkowników

Koniec z dzieleniem się hasłem z przyjaciółmi i rodziną poza domem, polecą bany. Więcej opłat, więcej zawiłości i dodatkowego wprowadzania ustawień. Płacisz za sub-konto lub stworzysz własne, w innym wypadku czeka Cię banicja przez Netflixa.

Czytaj artykuł

Już wtedy ogłoszono możliwość “wykupienia” dodatkowych użytkowników. Jednak dopiero teraz Netflix podał cenę w Polsce, która wynosi 9,99 zł za osobę na miesiąc. Dodatkowe profile obowiązują jedynie przy wybranym planie subskrypcji Standardowej lub Premium. Będziecie mogli odpowiednio dodać 1 i 2 profile.

Jeśli nie chcecie płacić za kogoś, to dany użytkownik może skorzystać z opcji “Przenieś profil” z zachowaniem listy obejrzanych filmów i seriali oraz spis ulubionych tytułów. Oczywiście osoby znajdujące się w jednym gospodarstwie domowym nadal nie będą obejmowane dodatkowymi opłatami.

Co zastanawiające firma nie podała żadnej informacji co w przypadku, gdy osoby “na gapę” nie będą płacić ani nie podejmą się utworzenia własnego konta, a zostaną zweryfikowane jako te spoza gospodarstwa domowego.

Netflix ma dopiero rozpocząć informowanie swoich użytkowników o ustalonej cenie za dodatkowe profile za pomocą e-maili. Możliwe, że jeszcze zostanie ustalone w najbliższej przyszłości co stanie się z osobami opisanymi powyżej.

Logo TechnoSTREFA TechnoStrefa.com

SkyShowtime zawitał dziś do Polski. Co oferuje nowa platforma VOD?

Dziś w Polsce swój debiut miała nowa platforma VOD, czyli SkyShowtime. Na sam start rozpoczęcia swojego debiutu w niektórych częściach Europy oferuje małą niespodziankę za rejestrację, przy zachowaniu pewnych warunków.

Czytaj artykuł

Ale pewne jest to, że skończyły się dni, gdy nie trzeba było dodatkowo płacić, a oferty były atrakcyjne. Netflix dokłada wydatków, a nadal usuwa najbardziej kultowe tytuły ze swojej biblioteki.

Pisaliśmy o jednym z konkurencyjnych serwisów streamingowych – SkyShowtime, które oferują o wiele lepsze warunki, więcej tytułów za mniejsze opłaty.

Źródło: Netflix

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!