Do
góry

Niezapowiedziany smartfon od Google wyciekł!

Jak dotąd mogliśmy posiłkować się jedynie domysłami oraz szczątkami informacji na temat nowych modeli Pixeli od Google. W sieci co jakiś czas pojawiały się informacje na temat uszczuplonej wersji Pixel’a 3. To już jednak koniec, ponieważ najnowsze modele właśnie pojawiły się w sieci sklepów Best Buy.

Sprawdź cenę Pixel 3
Kup Pixel 3 XL
Sprawdź ceny tanich smartfonów

Jeden z użytkowników portalu Android Police zauważył schowane za gablotą zupełnie nowe modele Pixel 3a XL w dwóch wersjach kolorystycznych. Jak narazie zauważone zostały wersje “Just Black” oraz “Purple-ish”. Opakowania poza zdradzeniem nazwy nowego smartfona oraz wariantów kolorystycznych potwierdziły kilka wcześniejszych plotek.

Pixel 3a XL będzie wyposażony w ekran o przekątnej 6-cali, natomiast w przypadku modelu pozbawionego dopisku XL będzie to 5.6-cala. Zarówno we wcześniejszych przeciekach jak i w tym brak konkretnej informacji o cenie nowego średnio półkowca. Przewidywana cena za model 3a 64GB to 399$ (~1550 zł), natomiast Pixel 3a XL 64GB ma kosztować 479$ (~1850 zł).

Sprawdź cenę Pixel 3
Kup Pixel 3 XL
Sprawdź ceny tanich smartfonów

Za mniej niż tydzień, będzie miała miejsce konferencja Google I/O. 7 maja najpewniej dowiemy się na temat najnowszych Pixeli 3a, do tego czasu zapewne jeszcze usłyszymy o nowych smartfonach ze średniej półki. Sama zapowiedź modelu 3a oraz 3a XL jest właściwie pewna zwłaszcza, że pojawiły się one nawet na oficjalnej stronie Google.

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!