Do
góry

Nowa generacja Apple AirPods w 2019!

Apple być może w końcu wprowadzi odświeżony model AirPods na rynek w pierwszym kwartale 2019 roku. Istnieje także szansa że do 2020 bezprzewodowe słuchawki doczekają się zupełnie nowej odsłony w 2020 roku. Jak podaje raport serwisu 9to5Mac, który przygotował raport w oparciu o opinię analityka Apple Ming-Chi Kuo. Jego zdaniem popyt na takie urządzenia zacznie drastycznie rosnąć na przestrzeni kilku następnych lat.

Plotki o odświeżonych AirPods’ach pojawiły się już latem tego roku, a sama prezentacja miała mieć miejsce podczas jesiennego pokazu. Tak się oczywiście nie stało. Jeżeli przewidywania Kuo się potwierdzą, najnowszy model wyposażony będzie w ładowanie indukcyjne, jednak nie mamy szczegółów czy dotyczy to etui czy samych słuchawek.

airpods-on-brown-paper

Jednak to nie koniec plotek o zmianach jakie mają zostać wprowadzone w odświeżonej wersji AirPods. Pierwsza poprawka ma zostać wprowadzona w łączności, dokładniej Bluetooth ma zostać uaktualniony do najnowszej wersji. Dodatkowo poprawiony ma zostać zawias od etui oraz niektóre wewnętrzne komponenty. Zdaniem Kuo druga rewizja AirPods ma zostać wyposażona w aktywną redukcję szumów, a to oczywiście przełoży się na znacznie wyższą cenę. Według niektórych źródeł ma powstać także wersja High-End bezprzewodowych słuchawek od Apple.

Poza potencjalną premierą w 2019 roku, analityk wspomina także o zupełnie nowym modelu, który będzie nie tylko przysłowiowym “upgradem” a zupełnie nowy model i jest przewidziany na rok 2020. Zdaniem kończącym cały raport są przewidywania co do sprzedanych sztuk. A są one bardzo optymistyczne, gdyż sprzedaż ma wzrosnąć z 16 milionów w 2017 roku do ponad 100 milionów w 2021. Jeżeli plotki o premierze w 2019 roku okażą się prawdą powyższe predykcje będzie można zacząć traktować poważniej. Przez wzgląd o ostatnich problemach Apple sprzedaż nie koniecznie chce rosnąć z taką werwą jaką przewiduje Kuo.

Źródła:

  1. The Verge
  2. 9to5Mac

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!