Do
góry

Nowa mysz Logitech G102 LightSync | Gamingowy duch i przystępna cena!

Firma Logitech G czyli jeden z wiodących innowatorów technologii oraz sprzętu dla graczy, prezentuje mysz Logitech® G102 LightSync Gaming Mouse, która ma zapewnić wydajność, wszechstronność i klasyczny wygląd w doskonałej cenie. 

Mysz Logitech G102 LightSync Gaming Mouse ma klasyczną i uwielbianą przez graczy konstrukcję z 6 przyciskami. Można jej używać bezpośrednio po wyjęciu z pudełka lub w pełni skonfigurować w celu dostosowania działań podejmowanych w grze. Nowa mysz do gier Logitech ma na swoim wyposażeniu sensor o wysokiej precyzji z DPI regulowanym do 8000. 

Podświetlenie G102 LightSync RGB zawiera paletę wszystkich 16,8 mln kolorów o różnych poziomach jasności, co daje możliwość wyświetlania “tęczowego” pulsującego efektu. Jak i oczywiście każdego innego jaki tylko przyjdzie wam do głów. 

➡ Kup myszkę G102 w wersji białej

➡ Kup myszkę G102 w wersji czarnej

Mysz do gier komunikuje się z prędkością do 1000 Hz – osiem razy szybciej niż standardowe myszy – tak więc po przesunięciu lub kliknięciu myszki reakcja na ekranie jest niemal natychmiastowa. Metalowe sprężyny przycisków dodatkowo udoskonalają wrażenia z  użytkowania, zapewniając, że lewy i prawy przycisk są zawsze gotowe na kolejne kliknięcie.

Aby pomóc graczom jak najlepiej wykorzystać swój sprzęt, G102 LightSync można zaprogramować za pomocą oprogramowania G HUB firmy Logitech. To mająca czysty i nowoczesny interfejs, zaawansowana aplikacja, która pozwala graczom na szybką personalizację i dostosowanie poleceń dla każdego przycisku myszy.

➡ Kup myszkę G102 w wersji białej

➡ Kup myszkę G102 w wersji czarnej

Cena i dostępność

Mysz Logitech G102 LightSync Gaming Mouse będzie dostępna w sklepach w lipcu 2020 roku w różnych wersjach kolorystycznych w cenie 119 zł. 

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!