Do
góry
hama_supreme_technostrefa_ (1)

Nowa seria power packów „Supreme” od Hamy!

Do oferty Hamy dołączyły power packi "Supreme” o trzech pojemnościach: 5000mAh, 10000mAh i 20000mAh. Wśród wyróżników znalazł się między innymi design, ale też lekka i kompaktowa budowa dzięki zastosowaniu innowacyjnych ogniw litowo-polimerowych high-density o dużej gęstości.

Trzy warianty dla różnych potrzeb

Najnowsze power packi od Hamy dostępne są w eleganckim ciemnoszarym odcieniu. Wyróżnia je przede wszystkim nowoczesny i stylowy wygląd. Zostały wykończone przyjemnym w dotyku materiałem, na którym odciski palców są niemal niewidoczne. Dzięki wyposażeniu ich w innowacyjne ogniwa high-density litowo-polimerowe o dużej gęstości, power packi „Supreme” są znacznie lżejsze – bo aż do 20%. A przy tym są też mniejsze – nawet do 40% w porównaniu z bankami energii, które wyposażone są w standardowe ogniwa litowo-jonowe. Wykorzystanie atestowanych ogniw przekłada się na najwyższy standard bezpieczeństwa i jakości urządzeń. 

Zoptymalizowany został proces ładowania, który oszczędza akumulator i wydłuża jego trwałość, a jednocześnie zabezpiecza przed przeciążeniem, głębokim rozładowaniem i zwarciem. Dzięki wyświetlaczowi pojemności LED, można natomiast zobaczyć ile energii pozostało w urządzeniach. Cztery podświetlane kropki wskazują, czy 25, 50, 75 lub 100% mocy jest nadal dostępnych. Wygodne i szybkie łączenie możliwie jest za pomocą obustronnej wtyczki USB-C. Power packi „Supreme” o pojemnościach 10000mAh i 20000mAh dają dodatkowo możliwość ładowania dwóch urządzeń jednocześnie. W zestawie z urządzeniami znajdują się także kabel ładujący micro USB i adapter USB-C. 

Kup PowerPacki od Hamy najtaniej! ⤵

➡5HD Supreme

➡10HD Supreme

➡20HD Supreme

Power packi są sprzedawane w pełni naładowane, dlatego można z nich korzystać od razu po wyciągnięciu z opakowania. Można je zebrać ze sobą także na pokład samolotu, co potwierdza fakt, że urządzenia otrzymały certyfikat TÜV, który jest potwierdzeniem bezpieczeństwa i jakości produktów przez niezależnych ekspertów. 

Seria power packów „Supreme” to rozwiązanie, które pozwala na wybór urządzenia idealnie dopasowanego do różnego zapotrzebowania na energię mobilną przy zachowaniu nowoczesnego i stylowego designu.

Kup PowerPacki od Hamy najtaniej! ⤵

➡5HD Supreme

➡10HD Supreme

➡20HD Supreme

Sugerowane ceny nowych power Packów od Hamy prezentują się następująco:

  • Supreme 5HD – 54.90 PLN
  • Supreme 10HD – 79.90 PLN
  • Supreme 20HD – 109.00 PLN
Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!