Nowa wersja soundbar CINEBAR ONE od Teufel

Nowa wersja soundbar CINEBAR ONE od Teufel

Soundbar CINEBAR ONE to świetny wybór zarówno dla kinomanów, jak i graczy. Niewielkie rozmiary to jego wielka zaleta!

Soundbar CINEBAR ONE

Reklama

Teufel wprowadza na rynek odświeżoną wersję popularnego soundbar CINEBAR ONE. Urządzenie docenią osoby, które chcą cieszyć się wysokiej jakości dźwiękiem. Dzięki niewielkim i kompaktowym rozmiarom (35 x 11,3 x 6,8 cm) sprzęt zmieści się w każdym pomieszczeniu. Soundbar zawiera w sobie cztery wydajne głośniki, każdy z własną dedykowaną końcówką mocy. Nowością jest zastosowanie technologii dźwięku przestrzennego Dynamore Ultra z głośnikami bocznymi typu side firing. 

Dzięki trzem trybom dźwięku – Music, Movie, Voice – CINEBAR ONE dostarczy odpowiednich wrażeń podczas seansów filmowych czy w grach wideo. Ten sprawdzi się doskonale także jako głośnik do słuchania muzyki. Nowością jest tryb Voice, który wpływa na lepsze zrozumienie dialogów poprzez podkreślenie odpowiednich fragmentów nagrania w zależności od typu treści.

Reklama

Kolejne nowości 

Nowość od Teufel obsługuje technologię Dolby Digital i standard łączności Bluetooth 5.0 z aptX. Do tego zawiera wbudowany interfejs dźwiękowy USB, który docenią użytkownicy komputerów osobistych oraz złącze HDMI z CEC i ARC, wejście liniowe i optyczne.

Co bardzo wygodne urządzenie można obsługiwać zdalnie za pomocą pilota znajdującego się w zestawie. Dla tradycjonalistów nie zabrakło także panelu dotykowego na obudowie. Diody LED umieszczone na froncie informują między innymi o poziomie głośności. Soundbar w razie potrzeby można zamontować na ścianie, więc nie musicie się martwić o miejsce na biurku. CINEBAR ONE dostaniecie także w rozszerzonej ofercie, do której dołączono bezprzewodowy subwoofer T6.

Logo TechnoSTREFA TechnoStrefa.com

Teufel Ultima 20 Kombo | Sprawdziliśmy nowość na Polskim rynku! Warto?

Kiedy przychodzi ten moment, w którym chcecie kupić nowy sprzęt grający wybór nigdy nie jest prosty, a tym bardziej oczywisty. Na rynku znaleźć można mnóstwo propozycji, wielu firm, często tych mniej znanych, które w naszym kraju dopiero wyrabiają sobie renomę. Taki właśnie sprzęt trafił do naszej redakcji – Teufel Ultima 20 Kombo. Dla kogo jest

Czytaj artykuł

Teufel CINEBAR ONE jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych – białej i czarnej – w cenie 1349 zł, a w zestawie z subwooferem w cenie 1799 zł na stronie teufelaudio.pl.

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji