Homey Smart Home

Zapanuj nad klimatem w swoim domu dzięki Homey Smart Home!

Firma Homey pochwaliła się ostatnio najnowszą aktualizacją ich systemu do inteligentnego sterowania domem – Homey Start Home. Od teraz użytkownicy mogą np. dokładnie sterować „klimatem” panującym w ich mieszkaniach!

Awatar Kamil Malczyk

Rosnąca popularność systemów typu smart home

Wraz z biegiem czasu, w domach, mieszkaniach, biurach czy jakichkolwiek innych lokalach na całym świecie, coraz częściej pojawiają się pierwsze inteligentne urządzenia. Jak to zazwyczaj bywa, wtedy zaczyna działać efekt domina – po jednym sprzęcie nadchodzi drugi, potem trzeci, aż… mamy cały system!

Na coraz większą popularność systemów smart home odpowiadają producenci, którzy nie tylko wypuszczają nowe urządzenia, ale też rozszerzają już istniejące o kolejne funkcje. Tak właśnie jest w przypadku firmy Homey i systemu Homey Smart Home, który – dzięki ostatniej aktualizacji – pozwala „sterować klimatem”!

Czym w ogóle jest Homey Pro?

Choć ten zaawansowany system można byłoby opisać na wiele odmiennych sposobów, Homey Pro to przede wszystkim centralka inteligentnego domu.

W dużym skrócie, do Homey Pro możemy podłączyć inteligentne urządzenia od wielu producentów, a następnie zarządzać nimi w jednym systemie. Jest to możliwe zarówno za pośrednictwem aplikacji na telefony czy tablety, ale też na stronie internetowej, więc dostęp do systemu mamy praktycznie zawsze.

Logo TechnoSTREFA TechnoStrefa.com

Test Homey Pro – prawdziwa automatyzacja smart domu!

Marzycie o zautomatyzowanym mieszkaniu, ale nie chcecie korzystać z kilkunastu różnych aplikacji? Homey Pro może być rozwiązaniem! Za pośrednictwem centralki możecie połączyć wiele inteligentnych urządzeń, a następnie sterować nimi z jednego miejsca!

Czytaj artykuł

Homey Smart Home: opanuj klimat!

Pod koniec ubiegłego roku, na naszej stronie pojawił się test centralki Test Homey Pro, czyli urządzania, dzięki któremu możemy zaprogramować cały dom, biuro, mieszkanie, czy jakikolwiek inny lokal. Znajdziecie tam między innymi długą listę urządzeń, czy przykładowe scenariusze użycia systemu typu smart home.

Wracając jednak do głównego tematu, czyli aktualizacji systemu Homey Smart Home – co ona w ogóle wnosi? Jak już wspominaliśmy, największą innowacją są funkcje, które pozwolą nam „zapanować nad klimatem” w inteligentnym domu.

Pierwsze zmiany możemy zauważyć od razu po uruchomieniu mobilnej aplikacji Homey, bowiem na ekranie głównym zameldowała się nowa zakładka „Klimat”. Po kliknięciu w nią naszym oczom ukaże się lista wszystkich urządzeń z funkcją termostatu oraz garść informacji na temat sytuacji w pokoju.

Tuż obok nazwy pomieszczenia wyświetlają się – aktualizowane na żywo – dwie statystyki, tj. temperatura oraz wilgotność powietrza. Obok nich znalazły się strzałki (w górę oraz w dół) które pozwalają szybko regulować temperaturę w danym pomieszczeniu, a następnie monitorować nadchodzące zmiany.

Dajcie znać, czy jesteście fanami inteligentnych systemów (w tym Homey Smart Home), a także czy korzystacie z nich we własnym domu!

ŹRÓDŁO: Homey

Awatar Kamil Malczyk

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Na razie brak komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!
Starsze komentarze Nowsze komentarze


Przeszukaj portal TechnoStrefa.com

Dalsze wyniki

Brak wyników.

Wyszukiwanie obsługiwane przez