Słuchawki Jabra Elite 10 i Elite 8 Active już w Polsce! Co w ogóle oferują?

Słuchawki Jabra Elite 10 i Elite 8 Active już w Polsce! Co w ogóle oferują?

Jabra kontynuuje podbój rynku słuchawek bezprzewodowych! Na początku września, marka zaprezentowała swoje najnowsze słuchawki true wireless klasy premium, które już trafiły do polskich sklepów. Co oferuję, jak wyglądają i ile trzeba za nie zapłacić?

Podczas tegorocznych targów IFA 2023 przedstawiciele Jabra zaprezentowali najnowsze słuchawki bezprzewodowe z portfolio marki.

Jabra Elite 10 i Elite 8 Active to słuchawki true wireless klasy premium, które mogą rozkochać w sobie zarówno pracoholików, jak i prawdziwych sportowców.

Reklama

Jabra Elite 10 – do pracy i rozrywki

Słuchawki Jabra Elite 10 to jedna z pozycji zaprezentowanych podczas tegorocznych targów IFA 2023 w Berlinie. Według zapowiedzi producenta, te bezprzewodowe pestki mają sprawdzić się w każdym możliwym scenariuszu – od zwykłej pracy, przez rozmowy telefoniczne, aż po bardziej wymagające sytuacje.

Jabra Elite 10 - szampański beż

O jakość dźwięku nie musimy martwić się dzięki obecności technologii Dolby Atmos, a nasi rozmówcy będą mogli usłyszeć krystalicznie czysty dźwięk dzięki technologii 6 mikrofonów. Model Elite 10 to również „dwa razy skuteczniejsza redukcja hałasu niż standardowe ANC używane dotąd w modelach Jabra”.

Przy włączonym ANC i przy użyciu etui, słuchawki powinny współpracować z nami nawet do 27 godzin (6 bez etui). Na docenienie zasługują technologie Dolby Head Tracking (śledzenie ruchów głowy), a także Jabra ComfortFit (redukcja nacisku na ucho i zapewnienie bardziej naturalnego i wygodnego dopasowania).

Jabra Elite 10 - szampański beż

Nowe słuchawki z portfolio duńskiej marki to także nowe metody łączności, w tym funkcja Bluetooth Multipoint (łączenie dwóch urządzeń jednocześnie). Łatwe parowanie jest możliwe dzięki funkcjom Fast Pair i Swift Pair, a technologia HearThrough pozwoli podsłuchać dźwięki z otoczenia bez szumu wiatru.

Logo TechnoSTREFA TechnoStrefa.com

Jabra prezentuje dwa nowe modele słuchawek premium podczas targów IFA 2023!

Z racji trwających od dzisiaj targów IFA 2023, marka Jabra zaprezentował nowe słuchawki, które określają jako „najbardziej zaawansowane modele słuchawek dousznych w historii”. Czy rzeczywiście tak jest i co w ogóle oferują nowe „pestki”?

Czytaj artykuł

Jabra Elite 8 Active – najbardziej wytrzymałe na świecie?

O ile model Elite 10 jest określany jako słuchawki uniwersalne, tak Elite 8 Active to propozycja dla tych, którzy wiedzą czego potrzebują. Sportowe słuchawki od Jabry zaprojektowano z myślą o aktywnym trybie życie, jednocześnie eliminując wszystkie zagrożenia, które mogłyby wpłynąć na ich żywotność.

Jabra Elite 8 Active - czarny

Aby osiągnąć miano jednych z najbardziej wytrzymałych na świecie, oprócz zdobycia stopnia ochrony IP68, musiały też przejść amerykańskie testy klasy wojskowej. Dzięki temu możemy być pewni, że są one odporne na zmiany temperatury, pył, wodę, czy nawet upadek z wysokości 1 m i zanurzenie na głębokość 1,5 m.

Oprócz wytrzymałości, bardzo ważne jest też zachowanie odpowiedniego komfortu. O to również zadbali Duńczycy, wykorzystując technologię ShakeGrip („słuchawki leżą pewnie w uszach przez cały dzień bez konieczności używania skrzydełek”). Pozostaną więc na swoim miejscu, nawet przy bardzo dynamicznych ruchach.

Jabra Elite 8 Active - czarny

Jabra Elite 8 Active to również świetne brzmienie, a przestrzenny dźwięk Dolby Audio zapewnia wrażenia dźwiękowe na najwyższym poziomie. Hybrydowa aktywna redukcja szumów dostosowuje poziom wyciszenia do aktualnych warunków otoczenia, a technologia Wind Neutralizing HearThrough tłumi szum wiatru.

Według zapewnień marki, słuchawki te mogą wytrzymać do 8 godzin pracy na baterii, a po wykorzystaniu energii zgromadzonej w etui – nawet do 32 godzin z włączonym ANC. Słuchawki współpracują również z Asystentem Google, a także obsługują technologie Fast Pair, Swift Pair, Spotify Tap czy Bluetooth Multipoint.

Logo TechnoSTREFA TechnoStrefa.com

Słuchawki Jabra Elite 4 już dostępne w sprzedaży

Seria Elite od firmy Jabra cieszy się dużym zainteresowaniem i nic w tym dziwnego. Jakość wykonania i użyta technologia redukowania hałasu stoi na wysokim poziomie. Komfort, wygoda i wyrazisty dźwięk na tych 3 aspektach skupiała się firma podczas ich produkcji.

Czytaj artykuł
Reklama

Nowe słuchawki Jabra – kiedy, gdzie?

Jabra Elite 10 i Elite 8 Active już dziś, 15 września, trafiły do wybranych sklepów w Polsce, gdzie możemy je zakupić w kilku dostępnych wersjach kolorystycznych.

W przypadku modelu Elite 8 Active mówimy o dwóch wariantach kolorów: granatowym (Navy) i czarnym (Black), a od listopada również o kolorze karmelowym (Caramel). Sugerowana cena detaliczna to 949 zł.

Elite 10 to trzy kolory: szampański beż (Champaign Beige), tytanowo-czarny (Titanium Black) i czarny błysk (Gloss Black), a ich sugerowana cena to 1199 zł.

Czym kierujecie się podczas wyboru swoich nowych słuchawek bezprzewodowych? Która z nowych pozycji w portfolio Jabry wzbudza Wasze zainteresowanie?

ŹRÓDŁO: informacja prasowa Jabra

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!