Do
góry
hyperx-cloud-stinger-s-technostrefa

Nowe słuchawki od HyperX | Poznajcie Cloud Stinger S!

Nowe słuchawki z serii to bezpośrednia odpowiedź na potrzeby graczy, którzy wymagają od swojego sprzętu coraz więcej. HyperX Cloud Stinger S zaoferują między innymi wirtualny dźwięk 7.1.

Dział gamingowy firmy Kingston Technology Company Inc., do której należy marka HyperX poinformował właśnie, że ich portfolio rozszerza się o zupełnie nowe słuchawki kierowane dla graczy. Model to wspomniany już w tytule HyperX Cloud Stinger S + 7.1. Druga część, która znalazła się w nazwie jest dość istotna w tym wypadku, bo wraz z samymi słuchawkami, w zestawie znajdzie się także karta dźwiękowa na USB odpowiedzialna za tworzenie dźwięku przestrzennego 7.1. Wszystko to oparte jest na programowaniu NGenuity.

Same słuchawki HyperX Cloud Stinger S ważą zaledwie 275 gram. Muszle obracają się w zakresie 90° co zapewnia użytkownikom komfort podczas wielogodzinnych rozgrywek. Wewnątrz znalazły się 50 mm przetworniki dynamiczne, które odpowiadają za świetne wrażenia odsłuchowe i pozwalają zanurzyć się w rozgrywce, zachowując przy tym doskonałe pozycjonowanie dźwięków, czy precyzyjne odwzorowanie kroków.

➡ Sprawdź cenę iPhone 11

↪Promocje na Smartfony!

Zestaw słuchawkowy HyperX Cloud Stinger S uzupełnia znakomitą linię produktów Cloud Stinger o technologię wirtualnego dźwięku przestrzennego 7.1 i charakteryzuje się najbardziej zaawansowaną kombinacją funkcji. Rodzina produktów Cloud Stinger została zaprojektowana z myślą o zaoferowaniu użytkownikom wyjątkowych wrażeń dźwiękowych, komfortu i najlepszej jakości. 

Bianca Walter, Business Manager, HyperX EMEA
Porywająca jakość dźwięku w grach

Nauszniki zostały wykonane z pianki zapamiętującej kształt i pokryte są ekoskórą. Dzięki temu bez problemu dopasowują się do kształtu Waszej głowy i nie powodują dyskomfortu nawet przy wielogodzinnym użytkowaniu. Dokładnie z tego są znane wszystkie oferowane przez HyperX słuchawki. Dodatkową zaletą produktu jest dogodny zestaw funkcji, takich jak mikrofon wyciszany przez podniesienie go do pozycji pionowej, wytrzymałe metalowe suwaki do regulacji oraz regulatory głośności umieszczone na nausznikach.

Gamingowe słuchawki Cloud Stinger S mają wbudowany mikrofon wyposażony w funkcję pasywnej eliminacji szumów, z certyfikatami TeamSpeak i Discord, które umożliwiają bezproblemowe korzystanie z czatów. Same słuchawki to konstrukcja w pełni przewodowa, kabel ma długość 2.5 metra i zakończony jest pojedynczą 4-polową wtyczką 3.5 mm. Sama karta dźwiękowa ma kabelek długości 15 cm.

Mikrofon z funkcją tłumienia szumów i wyciszenia przez podniesienie

Dostępność

Słuchawki gamingowe HyperX Cloud Stinger S są dostępne w sugerowanej przez producenta cenie 299 PLN w sklepie internetowym HyperX. Więcej informacji na temat globalnej dostępności urządzenia HyperX Cloud Stinger S można znaleźć na stronie internetowej poświęconej temu produktowi. 

➡ Sprawdź cenę iPhone 11

↪Promocje na Smartfony!

Źródło: informacja prasowa

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji