Do
góry
iphonese-2-3-680x383

Nowe szczegóły dotyczące najtańszego tegorocznego iPhone!

Do oficjalnej zapowiedzi iPhone SE 2, która ma mieć miejsce już w marcu pozostało jeszcze kilka tygodni. Możemy to powiedzieć już z taką pewnością za sprawą producentów akcesoriów, którzy umożliwili pre-order na etui do iPhone SE 2.

Wciąż wątpliwości budzi bardzo napięta sytuacja w Chinach, które zmuszone były do zamknięcia niektórych fabryk odpowiedzialnych między innymi za produkcję komponentów do urządzeń mobilnych. Zdaniem niektórych specjalistów te mogą, choć nie muszą wpłynąć na trudności w produkcji modelu SE 2 oraz późniejsze problemy z jego dostępnością. Odmienne zdanie ma natomiast bardzo doświadczony i jednocześnie najbardziej znany informator w świecie Apple. 

➡ Sprawdź cenę iPhone 11

➡ Kup iPhone Xr

Doskonale niektórym znany Ming-Chi Kuo twierdzi, że panoszący się w Chinach wirus nie będzie mieć wpływu na nadchodzącą premierę. Co ciekawe wspomina tam nie tylko o iPhone SE 2, ale także zupełnie nowym iPadzie Pro na rok 2020. Jego zdaniem obydwa urządzenia ukażą się jeszcze tej wiosny bez najmniejszych opóźnień. Podzielił się on też kilkoma szczegółami dotyczącymi specyfikacji. 

W przypadku iPhone SE 2 będziemy mieli do czynienia z pewną mieszanką flagowych rozwiązań i tych budżetowych, które już nie raz pojawiły się na rynku. Na początek kamera, która w tym modelu będzie składać się z pojedynczego sensora o rozdzielczości 7 Mpix. Optyka w tym aparacie ma składać się z 6 plastikowych soczewek. Jest to o tyle istotne, że model, na którym był wzorowany, czyli iPhone 8 miał tych soczewek 7. 

➡ Sprawdź cenę iPhone 11

➡ Kup iPhone Xr

Nie ma oczywiście mowy o zestawie kamer składającym się z dwóch lub więcej obiektywów. W przypadku ekranu Apple najpewniej także będzie ciąć koszty. W grę wchodzi matryca o przekątnej 4.7 lub 4.9 cala oczywiście LCD tak jak w przypadku iPhone’a Xr oraz 11. Nie ma co jednak liczyć na konstrukcję edge-to-edge, bez górnej i dolnej ramki. Wszystko wskazuje bowiem na to, że design będzie wręcz identyczny co w przypadku iPhone’a 8. Na spodzie pojawi się przycisk Home wraz z TouchID, a na górze głośnik do rozmów oraz kamerka do selfie. 

Natomiast pod względem zastosowanych podzespołów będzie flagowo, ponieważ wszystkie przecieki wskazują na to, że na pokładzie pojawi się procesor A13 Bionic. Pojemność pamięci RAM ma wynosić 3GB, choć w przypadku Apple nie ma to aż takiego znaczenia. Jego cena ma się zaczynać od 399$.

Pewnych niewielkich zmian doczeka się także iPad Pro, głównie mowa tutaj o ekranie. Panel LCD ma zostać zamieniony na taki wykonany w technologii mini-LED. To przełoży się na jeszcze lepsze odwzorowanie kolorów i czerni, a także powinien wydłużyć czas pracy na baterii. To jednak jedyne przecieki jakie obecnie ujrzały światło dzienne. 

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!