HP stacje robocze

HP prezentuje najwydajniejsze stacje robocze z procesorami AMD na pokładzie!

Podczas wykonywania pracy na najwyższym poziomie, nie ma miejsca na żadne wymówki. Zwłaszcza pod względem wydajności, o czym doskonale zdaje sobie sprawę HP, prezentując najnowsze stacje robocze z linii HP Z.

Awatar Kamil Malczyk

Osoby zajmujące się projektowaniem czy renderowaniem 3D na stacjach roboczych potrzebują najwyższej możliwej wydajności.

Według HP, ich nowe stacje robocze z serii HP Z, idealnie wpasują się w wymagania nawet najbardziej wymagających specjalistów!

Dla kogo stacje robocze od HP?

Stacje robocze to przede wszystkim rozwiązania dla najbardziej wymagających użytkowników. Zazwyczaj korzystają z nich ­ osoby zajmujące się projektowaniem, renderowaniem 3D, ale maszyny te wykorzystywane są także do wirtualnej produkcji i uczenia maszynowego, czy do pracy ze sztuczną inteligencją.

HP - stacje robocze

Nowe stacje od HP, czyli Z6 G5 A, Zbook Firefly G10 A, czy Zbook Power G10 A, to rozwiązania, które mają „zrewolucjonizować produktywność i wydajność”. Umożliwiają one chociażby konfigurację do 3 wysokowydajnych kart graficznych, aby jeszcze bardziej usprawnić wykonywanie wymagających zadań i procesów.

Logo TechnoSTREFA TechnoStrefa.com

HP Smart Tank 580 to drukarka, której napełnianie jest przyjemnością

W jaki sposób drukarka, taka jak HP Smart Tank 580, może być w ogóle inteligentnym urządzeniem? W jaki sposób działa ona bezprzewodowo? Dlaczego można korzystać z jej możliwości nawet, gdy nie znajdujemy się w biurze czy domu?

Czytaj artykuł

HP x AMD = wydajnościowy kosmos

Jednym z głównych punktów, dlaczego nowe stacje robocze mają być tak wydajne, jest fakt, iż na ich pokładzie znalazły się procesory od AMD. W tym wypadku mowa o wyjątkowych układach AMD Ryzen Threadripper PRO, które w przypadku stacji Z6 G5 A zapewniają do nawet 96 rdzeni w jednym CPU stacji roboczej.

HP - stacje robocze

Aby usprawnić działanie stacji, możemy umieścić w niej do 3 procesorów graficznych NVIDIA RTX 6000 Ada Generation GPU lub AMD GPU. W razie potrzeby, stacja Z6 G5 A oferuje dużo przestrzeni na rozbudowę, dzięki czemu możemy spokojnie dołożyć kostki pamięci masowej, czy dyski NVMe.

HP - stacje robocze

Producent zapewnia, że po 360 000 godzinach testów są pewni, że ich nowe stacje są zbudowane tak, aby przetrwały wszystkie przeciwności. Zapewnić ma to między innymi inteligentne sterowanie wentylatorem, który dostosowuje jego prędkość w czasie rzeczywistym dzięki… 20 czujnikom temperatury!

Znacie kogoś, kto wykorzystuje stacje robocze do swojej pracy lub hobby? A może sami jesteście taką osobą ­– dajcie znać w komentarzu!

ŹRÓDŁO: informacja prasowa

Awatar Kamil Malczyk

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Na razie brak komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!
Starsze komentarze Nowsze komentarze


Przeszukaj portal TechnoStrefa.com

Pokaż wszystkie wyniki

Brak wyników.