Do
góry
maxresdefault

Nowości od Samsunga, Google i Xiaomi | A wszystko jednego dnia!

Już za kilka dni, dokładnie 11 lutego będzie miało miejsce kilka ważnych wydarzeń dla każdego fana smartfonów i nowych technologii. W ciągu jednego dnia swoje premiery będą miały takie firmy jak Samsung, Google oraz Xiaomi. A co takiego pokażą?

Samsung

W przypadku tej firmy nie ma niespodzianek, Galaxy Unpacked zbliża się wielkimi krokami i jest to jedno z największych wydarzeń w roku właśnie dla tej marki. Tegoroczny event ma przynieść nam między innymi najnowsze smartfony z serii Galaxy S. Trzy nowe modele, o których w zasadzie już wszystko wiadomo wciąż są częstym tematem plotek i przecieków. Dodatkowo, w trakcie tego samego eventu ma zostać pokazany drugi składany smartfon Samsunga.

➡ Promocje na Smartfony! 

➡ Galaxy S10+ w niskiej cenie

➡ Xiaomi Mi Note 10 najtaniej!

Następca Galaxy Fold’a ma przypominać niedawno wydaną Motorolę Razr. Zamiast oferować ogromny składany ekran, który rozmiarami nawiązuje do tabletów, model Z Flip postawi na znaczące zmniejszenie bryły smartfona. Jednak jak na razie brakuje szczegółowych informacji na temat nowego składanego smartfona

Google

Niespodziewana premiera od Google może bezpośrednio łączyć się z premierą nowego składanego smartfona. Jak może pamiętacie, obecnie wszystkie konstrukcje z elastycznymi ekranami były modyfikowane przez producentów by działać z rozkładaną konstrukcją. Android mimo, że w momencie zapowiedzi takich urządzeń wprowadził odpowiednie instrukcje do swojego systemu, jednak nie możemy tutaj mówić o natywnym wsparciu.

Być może już za kilka dni się to zmieni. Inną teorią jest natomiast wprowadzenie udoskonaleń do Google Duo czyli aplikacji do wideo rozmów. Google obiecuje jednak, że już 11 lutego wszyscy zobaczymy coś ekscytującego 

Xiaomi

Zaraz obok flagowych premier od Samsunga, Xiaomi zapowiedziało premierę smartfona z najniższej półki, Redmi 9A. Poprzednika tego modelu można było zakupić w oficjalnej dystrybucji za niespełna 500 zł, a z chińskiej dystrybucji jeszcze taniej. Jednego dnia otrzymamy więc dwa urządzenia z krańców skali cenowej. 

➡ Promocje na Smartfony! 

➡ Galaxy S10+ w niskiej cenie

➡ Xiaomi Mi Note 10 najtaniej!

Pod względem specyfikacji będzie całkiem przyjemne szczególnie jeśli spojrzymy na półkę cenową w jakiej ma być oferowany najnowszy Redmi. Procesor to Helio P70, wspierany przez 3GB pamięci RAM. Da dane przewidziano 32GB. Od frontu ekran 6.3-cala, pracujący w rozdzielczości HD. Z tyłu znaleźć się mają dwa aparaty o rozdzielczości kolejno 13 i 2 Mpix. Całości dopełni bateria o pojemności 5000 mAh. Mamy tylko nadzieję, że na pokładzie nie zabraknie technologii szybkiego ładowania aby naładować baterię w sensownym czasie. 

Nadchodzący tydzień zapowiada się niezwykle intrygująco. Z jednej strony zobaczymy najnowsze flagowce od Samsunga oraz najnowszy składany telefon, z drugiej strony ultra budżetowy smartfon od Xiaomi. A gdzieś pomiędzy jest jeszcze Google ze swoją niespodzianką. 

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!