Nowości z iOS 16.5 nie wszystkim się spodobają

Nowa aktualizacja Apple wprowadza m.in. opaskę do Apple Watch, jak i nową tapetę dla użytkowników iOS 16.5. Wszystko po to, aby każdy mógł przygotować się na czerwcowy Pride Month. Tak wyglądają nowości!

Nowy iOS 16.5 będzie posiadał wyłącznie drobne zmiany w oprogramowaniu.

Jedną z nowości będzie tapeta Pride z okazji nadchodzącego w czerwcu Pride Month.

WatchOS również doczeka się aktualizacji do wersji 9.5, w której również znajdziemy tapetę Pride.

Ponadto do aktualnej oferty produktów Apple ma dołączyć opaska do Apple Watch w tym samym stylu, co omawiane tapety.

Co zaoferuje iOS 16.5?

Marka Apple wypuściła wczoraj informację prasową z wiadomością, że wprowadza na rynek nowy wariant kolorystyczny opaski i tapetę do Apple Watchtęczową edycję Pride. W tym samym ogłoszeniu potwierdzono również premierę iOS 16.5 oraz watchOS 9.5 w przyszłym tygodniu.

Ze względu na miesiąc dumy (Pride Month), jakim jest nadchodzący wielkimi krokami czerwiec, do iOS 16.5 będzie dołączona możliwość ustawienia tęczowej tapety o nazwie Pride Celebration, w designie podobnym do wspomnianego wyżej zegarka.   

Źródło grafiki: macrumors.com.

Nowa aktualizacja iOS była otwarcie testowana od drugiej połowy marca. Zmiany w oprogramowaniu nie będą znaczące – oprócz wspomnianego już designu Pride w postaci tapety, pojawi się jeszcze jedna ciekawa możliwość. Do aplikacji Apple News zostanie dodany pasek sportowy, gdzie będzie można śledzić rozgrywki ulubionych drużyn. Pojawiać się tam będą nie tylko nowinki, ale i rozkłady godzinowe czy też wyniki. Informacje te były wcześniej dostępne w pasku Dzisiaj, jednak Apple postanowił zmienić ich usytuowanie ze względu na chęć szerszego dotarcia do fanów sportu.

Źródło grafiki: macrumors.com

Podsumowując, aktualizacja nowego oprogramowania iOS jest drobna, acz być może interesująca dla niektórych odbiorców. Nie wszystko musi się wszystkim podobać, a, jak widać, Apple dąży do zaprezentowania wielorakich możliwości tak, by dotrzeć do jak najbardziej zróżnicowanej klienteli. Dzięki temu każdy z nas może mieć ten sam sprzęt, a skonfigurować go idealnie pod własne potrzeby. Ach, what a time to be alive

A co Wy sądzicie o nowej aktualizacji?

Źródło: Macrumors.com

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!