Do
góry
note9

NOWY Galaxy Note 9 – dla spragnionych wszechstronności

Właśnie dziś (tj. 09.VIII) firma Samsung Electronics zaprezentowała najnowsze urządzenie z serii Galaxy Note.

Note 9 oferować będzie najwyższą wydajność oraz najbardziej inteligentny dotychczas aparat tej marki. Zmianie uległ także rysik S Pen, który w prezentowanej wersji został wyposażony w moduł Bluetooth.

DJ Koh (President and CEO of IT & Mobile Communications Division, Samsung Electronics) zapewnił iż jest to kontynuacja serii Galaxy Note jako klasy premium zapewniającej użytkownikowi maksymalną wydajność oraz najnowsze innowacje. W tym wypadku nie jest inaczej, Galaxy Note 9 zaprojektowany został z myślą o wydajności, mocy oraz inteligencji tak pożądanej przez dzisiejszych użytkowników.

Cena Galaxy Note 9 (Niebieski) ➡ http://technostrefa.com/note9_n
Cena Galaxy Note 9 (Czarny) ➡ http://technostrefa.com/note9_cz
Cena Galaxy Note 9 (Fioletowy) ➡ http://technostrefa.com/note9_f
Cena Galaxy Note 9 512GB (Czarny) ➡ http://technostrefa.com/note9_512gb

Pełna wydajność przez cały dzień

Galaxy Note 9 ma być smartfonem, na którym polegać będziemy mogli w każdej sytuacji. Pomóc w tym ma między innymi największa jak do tej pory bateria po pojemności 4 000 mAh oraz specjalny algorytm oparty na sztucznej inteligencji odpowiadający za regulację wydajności. Zapewni to wydajną i stabilną pracę urządzenia przez cały dzień.

Na tym jednak nie koniec, sercem Galaxy Note 9 będzie ośmiordzeniowy procesor wykonany w procesie technologicznym 10nm oraz architekturze 64-bit. Zapewnić ma on obsługę najwyższych dostępnych prędkości przesyłu danych dostępnych na rynku (nawet do 1,2 Gb/s)

Dodatkowo wybierając urządzenie, będziemy mieli do dyspozycji dwa warianty pamięci wewnętrznej: 128GB oraz 512GB. Natomiast niezależnie od modelu znajdziemy w nim miejsce na kartę microSD. Takie rozwiązanie pozwala rozszerzyć pamięć urządzenia nawet do 1TB.

GN9_In-depth-performance_main_4

(R)Ewolucja S Pen

Od początku istnienia serii Galaxy Note rysik znacząco zwiększał możliwości korzystania ze smartfona na zupełnie nowe sposoby. Niegdyś tylko narzędzie do pisania, natomiast teraz ten rysik jest w stanie obsługiwać całe urządzenie. Zastosowano w nim technologię Bluetooth Low-Energy, dzięki czemu stał się czymś więcej niż rysikiem. Z jego pomocą możemy jednym kliknięciem wykonać zdjęcie, zaprezentować slajdy, zatrzymać odtwarzanie wideo, muzyki czy włączyć lub wyłączyć nagrywanie.

Cena Galaxy Note 9 (Niebieski) ➡ http://technostrefa.com/note9_n
Cena Galaxy Note 9 (Czarny) ➡ http://technostrefa.com/note9_cz
Cena Galaxy Note 9 (Fioletowy) ➡ http://technostrefa.com/note9_f
Cena Galaxy Note 9 512GB (Czarny) ➡ http://technostrefa.com/note9_512gb

Inteligentna kamera, coraz bliżej perfekcjonizmu

Galaxy Note 9 zostanie wyposażony w nowe funkcje kamery, dzięki którym nasze zdjęcie będą jeszcze doskonalsze. Wspomniane funkcje to:

  • Optymalizator sceny: aparat w Galaxy Note 9 identyfikuje elementy zdjęcia, takie jak scena i temat, by automatycznie dopasować je do jednej z 20 kategorii i natychmiast optymalizuje ustawienia. W rezultacie otrzymujemy realistyczny obraz o uwydatnionych kolorach czy nasyceniu.
  • Wykrywanie usterek: aparat fotograficzny w Galaxy Note 9 wyposażony został w specjalny algorytm, który poinformuje nas gdy coś jest nie tak, więc może on zrobić kolejne zdjęcie. Natychmiastowe powiadomienie zostanie wyświetlone, jeśli obraz jest rozmyty, fotografowana osoba zamknęła oczy, na obiektywie znajduje się smuga lub tylne oświetlenie ma wpływ na jakość obrazu.
  • Aparat premium: dzięki unikalnemu połączeniu zaawansowanych funkcji i wiodącego sprzętu klasy premium, aparat Galaxy Note 9jest jednym z najlepszych na rynku. Wyposażony jest w zaawansowaną technologię redukcji szumów oraz obiektyw z podwójną przysłoną, który dostosowuje się do światła tak samo jak ludzkie oko. Niezależnie od warunków oświetleniowych, aparat zapewnia ostre ujęcia.

Klasa Premium – w każdych warunkach

Galaxy Note 9 został wyposażony w ekran o przekątnej 6,4 – cala, Super AMOLED Infinity Display, zapewnić ma tym samym nieporównywalne wrażenia multimedialne. Możliwości te dopełnione zostały przez głośniki stereofoniczne od firmy AKG, obsługujące standard Dolby Atmos®.

Galaxy Note 9 zapewnia także pełne wsparcie dla trybu Samsung DeX. Zapewnia on możliwość pracy jak przy komputerze z wykorzystaniem sytuacji dokującej oraz smartfona z serii Samsung Galaxy. Rozwiązanie to zostało już zaprezentowane, zapraszamy do zapoznania się z nim tutaj ➡ https://youtu.be/3RPOpgxrzuc

Standard Samsung Galaxy

Jak na prawdziwego flagowca przystało Samsung Galaxy Note 9 wyposażony został w szereg standardów, bez których nie mógłby się nazywać flagowcem. Standardowo wyposażony Galaxy Note 9 jest w szybkie ładowanie bezprzewodowe. Oferuje także wodoodporność IP68 oraz usługi Samsung takie jak Samsung Health, Samsung Knox oraz opcje biometrycznego zabezpieczenia, w tym skanowanie linii papilarnych, skanowanie tęczówki i rozpoznawanie twarzy, które zapewniają bezpieczeństwo ważnych informacji.

SmartThings pozwala zamienić naszego Galaxy Note 9 w pilot sterujący wieloma podłączonymi w jedną sieć urządzeniami domowymi.

Bixby – znany już z wcześniejszych urządzeń, spersonalizowany, inteligentny asystent, który ułatwia organizację czasu oraz dostęp do informacji.

Galaxy Note 9 będzie dostępny od 24 sierpnia 2018 r. na wybranych rynkach i będzie oferowany w kolorach: Midnight Black, Lavender Purple z rysikami w kolorze dobranym do obudowy oraz Ocean Blue z S Pen w kolorze żółtym.

Cena Galaxy Note 9 (Niebieski) ➡ http://technostrefa.com/note9_n
Cena Galaxy Note 9 (Czarny) ➡ http://technostrefa.com/note9_cz
Cena Galaxy Note 9 (Fioletowy) ➡ http://technostrefa.com/note9_f
Cena Galaxy Note 9 512GB (Czarny) ➡ http://technostrefa.com/note9_512gb

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!