OnePlus event

OnePlus uchyla rąbka tajemnicy! Nowy smartfon i słuchawki już 4 kwietnia

Jeśli czekaliście na nowe produkty od OnePlus, to wiele wskazuje na to, że są one bliżej, niż mogłoby się wydawać. Smartfon OnePlus Nord CE 3 Lite 5G i słuchawki OnePlus Nord Buds 2 już 4 kwietnia, na premierowym evencie OnePlus!

Chiński producent smartfonów (ale nie tylko), poinformował, że już na początku kwietnia zostanie zaprezentowany nowy telefon i bezprzewodowe słuchawki!

Wszystko odbędzie się na premierowym evencie firmy, a transmisję z niego będzie można obejrzeć za pośrednictwem youtubowego kanału już 4 kwietnia o 15:30.

Nowe urządzenia od OnePlus
już 4 kwietnia!

Jak poinformowało OnePlus w wydanym ostatnio oświadczeniu, już za niespełna dwa tygodnie – we wtorek, 4 kwietnia o godzinie 15:30 – rozpocznie się premierowe wydarzenie o nazwie „Larger than life – A OnePlus Nord Launch Event”. Oficjalna transmisja online eventu chińskiego producenta smartfonów będzie dostępna na ich youtubowym kanale. Na ten moment wiemy, że z tej okazji OnePlus zamierza zaprezentować dwa produkty.

smartfon OnePlus Nord CE 3 Lite 5G
Nord CE 3 Lite 5G

Jednym z nich jest smartfon Nord CE 3 Lite 5G, łączący w sobie „szybkie i płynne działanie, z którego słyną urządzenia OnePlus”. Jednym z wyjątkowo dopracowanych i wyróżniających się na tle konkurencji elementów ma być design smartfona, który ukaże się w nowym, zaskakującym kolorze o nazwie Pastel Lime.

Według chińskiego producenta, marka „dopracowała wszystkie najważniejsze funkcje względem poprzedników tej serii, zachowując przy tym przystępną cenę”.

bezprzewodowe słuchawki OnePlus Nord Buds 2
Nord Buds 2

Oczywiście nie można zapominać o bezprzewodowych słuchawkach Nord Buds 2, które również zostaną zaprezentowane światu podczas kwietniowego wydarzenia. Choć na ten moment nie znamy zbyt wielu szczegółów na ich temat, pozostaje nam wierzyć w zapewnienia przedstawicieli marki. Jeśli rzeczywiście okaże się, że oba produkty to bardzo dobre propozycje w swoich cenach, wspomniany duet może być świetnym wyborem na 2023 rok!

Jak skorzystać z promocji?

W oczekiwaniu na wydarzenie chińskiego producenta, już teraz możecie spróbować swojego szczęścia i wziąć udział w promocji. Od wczoraj (tj. 23 marca) na oficjalnej stronie producenta wystartowała kampania, w ramach której aż dwóch szczęśliwców wygra najnowszy smartfon, czyli oczywiście model Nord CE 3 Lite 5G.

Podobna akcja wystartowała w przypadku słuchawek, gdzie codziennie – po udostępnieniu unikalnego linku swojemu znajomemu – możecie brać udział w losowaniu. Codziennie wygrywają aż cztery osoby, z czego nagroda główna to słuchawki Nord Buds 2, a trzy pozostałe to zniżki na akcesoria marki. Wszystkie pozostałe informacje i zasady kampanii znajdziecie na stronie producenta.

OnePlus - zasady promocji

Warto również wspomnieć, że już w dzień zapowiadanego wydarzenia (4 kwietnia) startuje przedsprzedaż telefonu Nord CE 3 Lite 5G. Osoby które skorzystają z opcji wcześniejszego złożenia zamówienia mogą liczyć na szereg benefitów. Mowa tutaj o „niezwykłym” prezencie i parze słuchawek Nord Buds, zniżce 220 zł przy wymianie starego urządzenia, czy 5-procentowej zniżce dla studentów!

Czekacie na kwietniową transmisję z wydarzenia chińskiego producenta smartfonów? Zamierzacie wziąć udział w losowaniu, czy raczej nie jesteście fanami loterii?

Źródło: OnePlus

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!