Do
góry
oppo-r17-pro

Nowy smartfon Oppo w bazie TENAA!

Firma Oppo zaledwie kilka dni temu pojawiła się oficjalnie na Polskim rynku z 4 nowymi modelami, a już pojawiają się plotki o zupełnie nowym modelu. Według danych TENAA, pojawiło się nowe urządzenie o nazwie kodowej PBFM30, który ma należeć właśnie do Oppo.

W bazie znalazła się większość informacji o specyfikacji, jednak na jakiekolwiek zdjęcia nowego modelu będzie trzeba jeszcze poczekać. Nowy smartfon ma być wyposażony w ekran o przekątnej 6.2-cala o rozdzielczości 1520 x 720. Takie wymiary mogą sugerować obecność notch’a jednak są to jedynie nasze domysły.


Sprawdź najniższą cenę za Oppo Find X!
Sprawdź już teraz cenę Oppo AX7
Kup Oppo RX17 Pro
Sprawdź obecną cenę Oppo RX17 Neo


Sercem całego urządzenia będzie ośmiordzeniowa jednostka o taktowaniu 1.8GHz. Pamięć RAM to 3GB , natomiast na nasze dane zostanie przeznaczone 64GB, jednak w specyfikacji znajduje się też informacja o slocie na kartę pamięci. W modelu PBFM30 z tyłu znajdziemy podwójną kamerę w układzie 13 + 2 Mpix, z przodu zaś umieszczono matrycę 16 Mpix.

Na pleckach smartfona znalazł się czytnik linii papilarnych. Całość dopełnia bateria o pojemności 4.100 mAh oraz preinstalowany Android 8.1.

Sądząc po zastosowanych technologiach będzie to raczej średnio/nisko półkowiec w przystępnej cenie, oferujący jednocześnie przyzwoitą wydajność.

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!