Do
góry
Jabra Elite 65t Beige Champagne Version

Nowy standard słuchawek bezprzewodowych – Jabra feat. Amazon

Podczas tegorocznych targów IFA Berlin 2018, firma Jabra zaprezentowała kilka nowości dotyczących swojej niezwykle udanej serii 65t. Aż pięć nowych wariantów ujrzało światło dzienne, w tym jeden szczególnie interesujący.

Podczas Targów IFA w Berlinie firma Jabra pokazała szerokiej publiczności pięć nowych wersji swoich obecnych słuchawek bezprzewodowych. Modele Elite 65t oraz Elite Active 65t otrzymały po dwie wersje kolorystyczne, odświerzające design. Prawdziwą owością jest model Elite Active 65t stworzony w kooperacji z firmą Amazon. Słuchawki te wyposażono w pełne wsparcie dla asystenta głosowego Alexa on the Go.

Calum MacDougall, SVP (Senior Vice President) w firmie Jabra, powiedział:

Rozszerzenie linii produktów Elite jest dowodem na to, że wierzymy w to, że Głos jest narzędziem przyszłości. Z dumą kontynuujemy pracę nad naszymi innowacyjnymi produktami, aby zapewnić, że będą one wspierać przyszłość komunikacji bezprzewodowej i zaspokajać potrzeby osób, które na co dzień pracują, podróżują, spędzają czas przemieszczając się po mieście, czy też uprawiają sport. Dzisiejsze premiery są ekscytującym momentem dla rozwoju rodziny produktów Elite. Produktów, które stanowią odpowiedź na różne potrzeby oraz wymagania użytkowników.

image001.png

Sam producent obiecuje, że kolejna, 3 już generacja słuchawek zapewni jeszcze wyższą jakość dźwięku, jak i dłuższy czas pracy na baterii jak i niezrównaną wygodę użytkowania. Nie można tu także zapomnieć o coraz intensywniej rozwijanych funkcjach głosowych dostępnych dla użytkowników tych słuchawek. Jabra obiecuje, że owe słuchawki mają być połączeniem niesamowitych doznań muzycznych jak i krystalicznie czystych w odbiorze rozmów.

Amazon Edition

Amazon Edition, bo taki właśnie dopisek znajduje się w specjalnej edycji słuchawek Elite Active 65t. Występować one będą w kolorystyce Copper Black, także dzięki temu będzie można je rozpoznać. Współpraca z firmą Amazon zaowocowała wprowadzeniem niespodziewanej nowości do słuchawek, czyli asystenta głosowego Alexa. Dotychczas Alexa znana była z zastosowań czysto domowych, za sprawą stacjonarnych urządzeń stworzonych przez Amazon.

Elite-65t-Light-Front of pack copy

W tym momencie postrzeganie tego asystenta głosowego zmienia się w znaczący sposób. Według badań przeprowadzonych przez IPSOS, wśród użytkowników produktów firmy Jabra, aż 61% użytkowników chciałoby sterować smartfonem za pomocą komend głosowych. Integracja z systemem Alexa-on-the-Go zapewnia nam nie tylko nieskrępowany dostęp do informacji przy pomocy jednej komendy głosowej. Dostajemy opcję strumieniowania muzyki, zakupy przez Internet, czy jako timer podczas gotowania.

Nowa generacja – nowe opakowanie

Wraz z prezentacją 3 generacji słuchawek, Jabra zaprezentowała także nowe wersje kolorystyczne. Rodzina Elite 65t została rozszerzona o dwie wersje: Gold Beige oraz Copper Black. Natomiast model Elite Active 65t także otrzymał 2 wersje, pierwszą jest Copper Red, druga to Titanium Black uprzednio dostępny tylko w USA.

Model Elite 65t jest niezwykle popularny ze względu na zastosowanie 4 mikrofonów, których zadaniem jest niwelowanie dźwięków wiejącego wiatru, ale także redukcji szumów czy też zapewnienia wyraźnych rozmów. Dodatkowo słuchawki wyposażone zostały w certyfikat IP55, a także dedykowany korektor graficzny by dospawać ich brzmienie do naszych prywatnych upodobań.

Elite Active Titanium Black pack on white

W przypadku modelu Elite Active 65t słuchawki pokryto specjalną powłoką zwiększającą przyczepność, nawet podczas intensywnych treningów. Dodatkowo w odpowiedzi na potrzeby aktywnych użytkowników słuchawki posiadają certyfikat IP56 zapewniający ochronę przed kurzem, czy też wodą.

Obydwa modele zaś cechuje aż pięciogodzinny czas pracy na wbudowanej baterii, który zaś może zostać rozszerzony do 15 godzin dzięki przenośnemu etui. Udało się to osiągnąć dzięki zastosowaniu technologii Bluetooth 5.0, która jest jeszcze bardziej energooszczędna w porównaniu do poprzedniej generacji Low-Power

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!