Do
góry

Nowy telefon FRITZ!Fon C6 | Komfort i inteligentny dom w wydaniu dla tradycjonalistów!

W Polsce jest już dostępny nowy aparat dect FRITZ!Fon C6 niemieckiej firmy AVM. To dokładnie ta sama firma, która odpowiada za świetnej jakości urządzenia sieciowe, czyli routery Fritz!Box oraz inne akcesoria. 

Tym razem jednak do naszego kraju trafił bezprzewodowy telefon stacjonarny, który niczym obecne smartfony poza funkcją dzwonienia może stać się wielozadaniowym urządzeniem do zarządzania inteligentnym domem.

Jest on przede wszystkim wszechstronny: posłuży do komfortowej telefonii i do sterowania smart home. Aparat zapewnia telefonię HD, obsługę automatycznej sekretarki i wielu książek telefonicznych, możesz na nim słuchać radia internetowego, odebrać e-maile, używać go jako nianię czy budzik. 

➡ Sprawdź cenę Fritz!Fon C6

➡ Sprawdź cenę routera Fritz

Dzięki najnowszej wersji systemu FRITZ!OS 7 na aparacie wyświetlają się nazwy miast i państw w połączeniach przychodzących i wychodzących. Możliwe jest także sterowanie aplikacjami inteligentnego domu FRITZ!. Telefon C6 został wyposażony w akumulator o bardzo dużej pojemności, co w połączeniu z inteligentnym zarządzaniem energią oznacza do 16 godzin rozmów oraz nawet do 12 dni w stanie czuwania.

Prosto, a co najważniejsze wygodnie

Aparat FRITZ Fon C6 to synonim doskonałej jakości dźwięku w czasie rozmowy, dzięki obsłudze połączeń głosowych w jakości HD i trybowi głośnomówiącemu z wsparciem pełnego dupleksu. Telefon ma na pokładzie również funkcje komfortowe: połączenia oczekujące, rejestr połączeń, elektroniczną nianię, przekazywanie rozmów, przełączanie, trójstronne połączenia konferencyjne, szybkie wybieranie, blokowanie numerów, przekierowanie połączeń, alarm i wiele innych. 

Informacje o odebranych połączeniach, wiadomościach na automatycznej sekretarce, poczcie elektronicznej, itp. pokazują się na wyświetlaczu oraz za pomocą sygnalizatora (MWI), a dostęp do nich wymaga jedynie naciśnięcia jednego przycisku. Akumulator telefonu jest tak pojemny, że rozmowy telefoniczne można prowadzić nawet przez 16 godzin. 

AVM FRITZ!Fon C6 DECT-Komforttelefon weiß: Amazon.de: Elektronik

Czujniki oświetlenia i sensory zbliżeniowe wydłużają czas pracy baterii, dostosowując iluminację wyświetlacza i klawiatury do warunków otoczenia. Wbudowany czujnik ruchu wybudza słuchawkę z trybu uśpienia, gdy użytkownik bierze ją do ręki. Całkowity czas oczekiwania w trybie gotowości może wynosić nawet 12 dni.

➡ Sprawdź cenę Fritz!Fon C6

➡ Sprawdź cenę routera Fritz

Pilot do Smart Home

FRITZ!Fon C6 posłuży także jako pilot do wielu aplikacji inteligentnego domu w sieci domowej zarządzanej przez routery FRITZ!Box. Za pomocą nowej słuchawki można na przykład sterować inteligentnymi gniazdkami czy termostatem FRITZ!. Ponadto FRITZ!Fon C6 może odbierać na żywo obrazy z wideofonu, a po odebraniu połączenia można także za jego pomocą otworzyć drzwi. Inne ciekawe usługi telefonu to np. odbiór wiadomości e-mail, radia internetowego i podcastów.

FRITZ!Fon C6 – najważniejsze funkcje w skrócie:

 • Telefon bezprzewodowy DECT z wieloma funkcjami komfortowymi i obsługą Smart Home;
 • Najwyższa jakość głosu dzięki telefonii HD, tryb głośnomówiący z pełnym dupleksem;
 • Radio internetowe, odczyt maili, elektroniczna niania, budzik, przełączanie się pomiędzy rozmowami, konferencyjne połączenie trójstronne;
 • Kolorowy ekran o wysokiej rozdzielczości, podświetlana klawiatura, gniazdo słuchawkowe jack;
 • Szyfrowana transmisja połączeń telefonicznych w standardzie, w celu zwiększenia bezpieczeństwa;
 • Książka telefoniczna mieszcząca 300 wpisów, kontaktów internetowych oraz automatyczne sekretarki;
 • Zarządzanie funkcjami routera FRITZ!Box, takimi jak punkt dostępu bezprzewodowej sieci LAN, aplikacje Smart Home, odtwarzanie z serwera multimediów;
 • Wyświetlanie obrazów na żywo z kamer internetowych lub systemów wideofonu, wraz z funkcją otwierania drzwi;
 • 16 godzin rozmów, do 12 dni w trybie gotowości;
 • Czujnik jasności, sensor zbliżeniowy i ruchu zapewniające energooszczędną pracę wyświetlacza;
 • Przyciski regulacji głośności z boku słuchawki.

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!