Nowy trailer GTA VI! Kiedy premiera?

Grand Theft Auto to seria gier komputerowych, która jest wydawana od 1997 roku przez firmę Rockstar Games. Określana przez wielu jako kontrowersyjna, odniosła ogromny sukces wśród graczy. Teraz przygotowujemy się na premierę jej szóstej odsłony. Kiedy to nastąpi? 

Awatar Karolina Burnagiel

Trailer do GTA VI został opublikowany kilkanaście godzin wcześniej ze względu na przeciek, co potwierdziła firma Rockstar Games na Twitterze.

Premiera nowej odsłony GTA odbędzie się w 2025 roku.

Akcja będzie się działa w inspirowanym Miami Vice City.

Jedną z głównych bohaterek będzie Lucia, która wraz z partnerem będzie siać zamęt. Ich historia jest inspirowana przestępcami Bonnie oraz Clydem.

Wczoraj mieliśmy okazję zobaczyć nowy trailer do VI części GTA. Doszło do tego najprawdopodobniej dlatego, że firma Rockstar Games nie dopilnowała swoich materiałów. Jak się okazuje, oficjalna premiera zwiastuna była zaplanowana dopiero na… dzisiaj, 5 grudnia, o godzinie 15:00. Plik pojawił się jednak w sieci już 16 godzin przed premierą. 

Studio opublikowało na Twitterze informację, iż zajawka po prostu wyciekła, dlatego też zdecydowali się na puszczenie w świat oficjalnego trailera kilkanaście godzin wcześniej. Dzięki temu wiemy już na pewno, które plotki dotyczące VI odsłony Grand Theft Auto są prawdziwe.

GTA VI będzie działo się w inspirowanym Miami Vice City. Pozwoli nam również dla odmiany pokierować losami postaci kobiecej – Lucii – jednej z głównych bohaterów. Jak się okazuje, historia kobiety i jej partnera jest inspirowana życiem pary amerykańskich przestępców z lat 30. XX wieku – Bonnie oraz Clyde’a. 

Grand Theft Auto vol. 6 zadebiutuje w 2025 roku. Czekacie? My definitywnie tak.

Źródło: PPE.pl, Youtube.com.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Na razie brak komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!
Starsze komentarze Nowsze komentarze


Przeszukaj portal TechnoStrefa.com

Pokaż wszystkie wyniki

Brak wyników.