OnePlus 12R

Tak wygląda nowy OnePlus 12R! Premiera już pod koniec stycznia 2024

OnePlus 12R to druga odsłona smartfona OnePlus 12 i pierwsze urządzenie z serii R, którego premiera odbędzie się już 23 stycznia 2024 roku. Jak prezentuje się model 12R? Czym wyróżnia się nowa seria i do jakich klientów jest skierowana?

Awatar Kamil Malczyk

Po bardzo udanym 2023 roku, OnePlus planuje z pełnym nakładem sił wejść w kolejne 12 miesięcy, aby pokazać, na co ich stać.

Produktem, który zadebiutuje na rynku już pod koniec stycznia, jest OnePlus 12R, pierwszy flagowy smartfon z serii R, oferujący najwyższej jakości komponenty w stosunkowo przystępnej cenie.

Jak prezentuje się OnePlus 12R?

OnePlus 12R to pierwszy smartfon z serii R, który (już niedługo) zostanie wprowadzony na rynki światowe. Model ten będzie dostępny w dwóch unikalnych wersjach kolorystycznych z matową, metalową ramką: Cool Blue (błyszczące wykończenie o lekkim, świeżym wyglądzie) i Iron Grey (matowe plecki).

OnePlus 12R trafi do Europy i Ameryki Północnej
źródło: Android Authority

Po lewej stronie telefonu znalazł się „legendarny suwak” Alert Slider, co miało pozwolić producentowi na wprowadzenie nowego zintegrowanego systemu antenowego, zapewniającego lepszą wydajność w czasie grania w gry.

Logo TechnoSTREFA TechnoStrefa.com

Składany smartfon rozłożył konkurencję na łopatki! OnePlus Open bije rekordy sprzedaży

OnePlus Open dopiero niedawno trafił na światowy rynek, ale OnePlus już wie, że jest to jeden z najlepiej sprzedających się smartfonów w historii firmy. Wszystkie egzemplarze dostępne na oficjalnej stronie zniknęły w ciągu jednego tygodnia!

Czytaj artykuł

Seria R już nie tylko w Azji

Wspomniana seria została zaprezentowana już jakiś czas temu, bo w 2021 roku przy okazji premiery modelu 9R. Następnie w 2022 roku producent wydał jeszcze model 10R, a w 2023 – 11R. Warto jednak wspomnieć, że dostępność tych smartfonów była dość mocno ograniczona – konkretniej jedynie dla klientów z Indii i Chin.

OnePlus 12R - premiera w Indiach
źródło: Android Authority

Tym razem się to zmienia, bowiem „flagowce zorientowane na wydajność i zaprojektowane tak, aby zapewnić użytkownikom najlepsze możliwe wrażenia z gier mobilnych”, pojawią się również poza Azją.

OnePlus 12R - premiera w Indiach
źródło: India Today

Gdzie i kiedy pojawi się model 12R? W odpowiedzi na potrzeby swoich klientów, chiński producent wprowadził swój najnowszy smartfon na rynek europejski oraz do Ameryki Północnej. Premiera odbędzie się już 23 stycznia 2024 roku o godzinie 15:00 czasu polskiego, podczas wydarzenia „OnePlus Smooth Beyond Belief”.

Czy mimo wcześniejszych ograniczeń do dwóch azjatyckich państw, słyszeliście wcześniej o serii 12R? Czekacie na premierę tego smartfona?

ŹRÓDŁO: informacja prasowa

Awatar Kamil Malczyk

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Na razie brak komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!
Starsze komentarze Nowsze komentarze


Przeszukaj portal TechnoStrefa.com

Pokaż wszystkie wyniki

Brak wyników.