Do
góry
OnePlus-7-live-image

OnePlus 7! Wszystko co wiemy na temat nowego flagowca

Nowy flagowy smartfon od OnePlus, a dokładniej model 7 jest wciąż daleki od oficjalnej premiery, jednak już teraz można powiedzieć na jego temat kilka słów. Obecnie OnePlus 7 jest jednym z najbardziej oczekiwanych telefonów na świecie. To sprawia też, że wszyscy łowcy najnowszych informacji bardzo szybko wyłapują kolejne przecieki.

Tak jak między innymi ten, który mieliśmy okazję zobaczyć na oficjalnej stronie producenta. Zdjęcie prezentujące najnowszego flagowca mówi nam całkiem sporo o jego konstrukcji. Ekran został pozbawiony wycięcia, a przednia kamera będzie się teraz wysuwać podobnie jak ma to miejsce w przypadku OPPO Find X czy Vivo Nex. Według specyfikacji, która wyciekła przy okazji wyglądu wiemy, że kamera będzie miała rozdzielczość 16 Mpix.

SPECYFIKACJA

Jako, że OnePlus pozbył się notch’a wyświetlacz zajmie całą przednią powierzchnię, niestety ramki wciąż pozostały niesymetryczne. Ekran to AMOLED o przekątnej 6.5- cala, który dodatkowo został wyposażony w czytnik linii papilarnych. Producent deklaruje, że jest on najszybszy na świecie, przynajmniej według specyfikacji. Możemy się więc spodziewać zastosowania czujnika ultradźwiękowego, którego poznaliśmy przy okazji premiery S10.

Jak dotąd wciąż nie poznaliśmy wyglądu plecków urządzenia, za to wiemy, że z tyłu znajdą się aż 3 kamery. Prawdopodobnie jednak nie znajdziemy tam 10x zoomu optycznego, który zaprezentował OPPO wcześniej w tym roku. Zamiast tego zastosowany jest klasyczny już zestaw 48Mpix + 20Mpix + 5Mpix.

W przypadku pozostałej specyfikacji nie ma większych zaskoczeń. Procesor to oczywiście Snaprdragon 855 o częstotliwości taktowania na poziomie 2.84GHz. Pamięć RAM w jaką wyposażony będzie OnePlus 7 to w zależności od wariantu 8 lub 12GB. Natomiast pamięć wewnętrzna to wybór pomiędzy 128 a 256GB.

Bateria względem poprzedniego modelu uległa nieznacznemu zwiększeniu, teraz wewnątrz zastosowane jest 4000 mAh ogniwo.

DATA PREMIERY

Zgodnie z tradycją nowy model OnePlus’a zadebiutuje w maju tego roku. Nic nie zapowiada jakoby ta data miała ulec zmianie. Sugerowana cena wynosi 569 $, czyli około 2200 zł.

Źródła:

  1. ViralMobileTech
  2. TechNewsWatch
Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!