Kup składanego flagowca OnePlus Open na Black Friday i zaoszczędź nawet 1100 zł!

Kup składanego flagowca OnePlus Open na Black Friday i zaoszczędź nawet 1100 zł!

Pierwszy składak od OnePlus – OnePlus Open – który zadebiutował na rynku ledwie miesiąc temu, już teraz dostępny jest w promocyjnej cenie na Black Friday! Jak wziąć udział w promocji i ile w ogóle można zaoszczędzić na zakupie?

OnePlus Open, czyli pierwszy składak od OnePlus, zadebiutował na rynku miesiąc temu, a już jest teraz możemy zaoszczędzić na jego zakupie pokaźną kwotę!

W ramach nadchodzącego Black Friday, producent przygotował specjalną okazję, dzięki której możemy kupić model OnePlus Open nawet 1100 zł taniej, niż w regularnej sprzedaży.

Reklama

OnePlus Open – składany flagowiec

W drugiej połowie października tego roku na światowym rynku zadebiutował OnePlus Open, czyli flagowiec od OnePlus, będący jednocześnie pierwszym składakiem w ofercie tego producenta.

OnePlus Open - Emerald Dusk

Sam smartfon od początku sprawia bardzo dobre wrażenie, przez co śmiało można było stwierdzić, że ma on szansę powalczyć o fotel lidera składanych telefonów. Przemawiał za tym przede wszystkim wytrzymały zawias, ale też dobre aparaty, jasne wyświetlacze, czy wydajne, wewnętrzne podzespoły.

OnePlus Open - Emerald Dusk

OnePlus Open z baterią o nietypowej pojemności 4805 mAh na pokładzie waży zaledwie 245 g, dzięki czemu swobodnie możemy przechowywać go w kieszeni. Do tej pory w sprzedaży był jedynie wariant w kolorze Emerald Dusk z 16 GB RAM-u i 512 GB pamięci na dane, w cenie 8999 zł.

Logo TechnoSTREFA TechnoStrefa.com

OnePlus Open – flagowiec, który otworzy oczy przeciwnikom składaków!

Choć rynek składaków rozwijał się z miesiąca na miesiąc, brakowało na nim propozycji, która mogłaby nieźle namieszać. Wszystko wskazuje na to, że ten czas już nadszedł, bowiem OnePlus Open to flagowiec, który bardzo dobrze spełni się w tej roli!

Czytaj artykuł
Reklama

Niepowtarzalna okazja na Black Friday

Oprócz dostępnego już wariantu w kolorze Emerald Dusk z matowymi szklanymi pleckami, w Europie zadebiutowała nowa wersja kolorystyczna – Voyager Black z obudową z wegańskiej skóry (przy okazji smartfon w tej wersji waży 239g, czyli 6g mniej od pierwszego wariantu).

OnePlus Open - Voyager Black

Z tej okazji, OnePlus udostępnił na swojej stronie specjalną promocję na Black Friday, aktywną w dniach 17-30 listopada. Jeśli zakupicie smartfon OnePlus Open przez stronę producenta, możecie zaoszczędzić nawet 300 EUR (ok. 1320 zł) w postaci: kuponu o wartości 50 EUR i natychmiastowej zniżki w wysokości 250 EUR.

Jeśli jesteście studentami, będziecie mogli skorzystać z dodatkowej zniżki na składanego flagowca od OnePlus i tym samym zaoszczędzić kolejne 10%!

Bierzecie pod uwagę zakup składanego flagowca OnePlus Open? Czy zniżka na Black Friday jakkolwiek zachęca Was do zainteresowania się tą pozycją?

ŹRÓDŁO: informacja prasowa OnePlus

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!