Do
góry
b58bff2d888adbe926cecbf6a41fa925ee3689bf

OnePlus z premierą już 3 marca!

Na Twitterze marki OnePlus pojawił się niedawno, krótki 10 sekundowy film, który zdaje się zapowiadać premierę najnowszego urządzenia tej marki. Co ciekawe nie mówimy tutaj najpewniej o modelu OnePlus 8, a zupełnie nowej serii. 

Całość jest szczególnie interesująca, bo jeszcze w lutym tego roku pojawiły się plotki, że OnePlus podejmie inną strategię przy wydawaniu tegorocznych flagowców. Według tamtych doniesień OnePlus 8 oraz OnePlus 8 Pro miały zadebiutować pod koniec marca lub na początku kwietnia. Dzięki takim działaniom OnePlus miałby być bardziej konkurencyjny względem takich producentów jak na przykład Samsung, Xiaomi czy Huawei. 

Wideo oraz pojedyncze kadry zamieszczone na dwóch kontach należących do OnePlus zdradzają, że nowe urządzenie zostanie zaprezentowane już 3 marca tego roku. Nie jest jednak jasne, czy będzie to nowy smartfon czy może zupełnie nowy produkt w portfolio tej Chińskiej firmy. 

➡ Kup OnePlus 7 Pro

➡ Sprawdź cenę OnePlus 7T

W sieci pojawiają się jednak spekulacje, że już teraz OnePlus planuje wypuścić nowy smartfon wraz z obsługą sieci 5G, jeszcze przed premierami ze strony Huawei. Są to jednak jedynie domysły społeczności i warto podchodzić do nich z pewną dozą dystansu.

Być może pojawi się smartfon, który będzie oferować technologie jakie zostały pokazane w trakcie targów CES 2020, własnie przez firmę OnePlus. Jeden z ich najnowszych projektów o nazwie Concept One oferował zaskakujące rozwiązanie w dziedzinie aparatów. Te zostały ukryte za przyciemnianym szkłem, które działa także jak filtr ND. Więcej o tej technologii przeczytacie tutaj.

➡ Kup OnePlus 7 Pro

➡ Sprawdź cenę OnePlus 7T

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!