OPPO Find N2 Flip debiutuje w Polsce. Konkurencja dla Samsunga?

15 lutego na rynek międzynarodowy weszło OPPO Find N2 Flip. Swoje wielkie wejście w Polsce będzie miał już 27 lutego. Czekacie niecierpliwie na nadejście tego dnia? Nic dziwnego, to będzie pierwszy składak od OPPO dostępny w wielu krajach.

15.02.2023 roku zadebiutował na globalnym rynku OPPO Find N2 Flip.

27.02 najnowszy składak od OPPO oficjalnie trafi na sklepowe półki.

Te osoby, które zakupią smartfon do 12 marca otrzymają prezenty od firmy.

OPPO chce wyznaczyć nowy standard składaków i skupić na nich swoją uwagę w najbliższych latach. Aby to było możliwe stworzono 4 prototypów i wiele modeli, w tym 1 600 patentów. A przygoda z OPPO Find N2 Flip rozpoczęła się od 2018 roku. 5-letnia inwestycja i ciężka praca zespołu składającego się z 330 osób opłaciły się.

OPPO Find N2 Flip plecki

Pierwszy model OPPO Find N powstał już w 2021 roku, jednak był on na użytek klientów z Chin. A następne modele – Find N2 oraz Find N2 Flip zostały pokazane w 2022 roku. Marka OPPO wraz ze swoimi składkami zajęła 3. miejsce w rankingu najpopularniejszych smartfonów w Chinach w 2022 roku.

Kieszonkowy telefon zapewnia takie same doznania jak z używania zwykłego smartfona, bez żadnych utrudnień. Zawias Flexion Hinge zadba, aby z czasem używania telefonu nie powstało wgniecenie w miejscu składania.

OPPO Find N2 Flip zewnętrzny ekran z widżetami

Tym co jeszcze odróżnia ten telefon od zwykłego smartfona to wprowadzony tryb FlexForm. Ten umożliwi Wam na wykonywanie zdjęć bez dotykania smartfona. Wystarczy, że zegniecie ekran pod kątem 90°, postawicie telefon na płaskiej powierzchni i za pomocą gestu otwartej dłoni uruchomicie spust migawki.

Procesor wbudowany wewnątrz to MediaTek Dimensity 9000+ wydajniejszy, niż Snapdragona 8 Gen 1. A wraz z pomocą baterii 4300 mAh żadne zadanie nie będzie zbyt trudne dla telefonu. A poza tym sama bateria zaoferuje dłuższy czas pracy, niż bezpośredni konkurent tego modelu, wywodzący się prosto z Korei.

Więcej o tym smartfonie możecie przeczytać w jednym z naszych tekstów umieszczonym na stronie.

Mając na uwadze dobro środowiska i ekologię, użyto materiałów w 100% z recyklingu do produkcji opakowań. Co jest odejściem od przyjętej normy, wewnątrz pudełka oprócz smartfona znajdziecie ładowarkę oraz miły dodatek w postaci etui zabezpieczającego.

Firma wprowadziła na rynek etui zabezpieczające z eko-skóry, które możecie dodatkowo zakupić za 149 zł. Są one oczywiście dopasowane kolorystycznie pod oba warianty smartfona.

OPPO Find N2 Flip w etui

OPPO Find N2 Flip będzie dostępny w Polsce od 27 lutego bieżącego roku w kolorze Gwiezdny Czarny i Księżycowy Fiolet w cenie 4999 zł za wersję 8GB + 256GB.

Firma stworzyła dla Was wyjątkową ofertę – jeśli kupicie smartfona do 12 marca tego roku (lub do wykończenia zapasów), to otrzymacie w tej cenie słuchawki  Enco X2 stworzone wraz z Dynaudio.

Ale to nie koniec, w ramach tego zestawu otrzymacie również Pakiet Usług Premium, a w ich skład wchodzą:

  • 5 lat wsparcia oprogramowania, w tym cztery aktualizacje do nowych wersji systemu Android;
  • 5 lat bezpłatnych napraw;
  • 2 lata darmowej wymiany warstwy ochronnej na ekranie;
  • 1 rok ochrony ekranu w przypadku uszkodzenia mechanicznego;
  • 6 miesięcy Google Drive 100 GB;
  • międzynarodowa gwarancja OPPO.

Źródło: informacja prasowa

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!