OPPO Find N2 Flip stał się jeszcze lepszy – widget Spotify i TTS

OPPO Find N2 Flip stał się jeszcze lepszy – widget Spotify i TTS

Polskich miłośników Spotify ucieszy najnowsza aktualizacja OPPO Find N2 Flip. Umożliwia ona korzystanie z widżetu serwisu z poziomu ekranu zewnętrznego. Od teraz macie też opcję odpowiedzi na wiadomości bez otwierania smartfona.

OPPO Find N2 Flip miał swoją premierę 2 miesiące temu, od tego momentu weszła nowa aktualizacja oprogramowania.

Aktualizacja wnosi poprawę wydajności i stabilności oraz 2 nowe funkcje.

Widżet Spotify zachwyci fanów muzyki na co dzień, a Speech-to-Text zwyczajnie ułatwi Wam życie.

Reklama

Składane smartfony oprócz swoich małych, kieszonkowych rozmiarów zachwycają możliwościami jakie daje im ekran zewnętrzny. Nie musicie otwierać smartfona, aby wykonać konkretne działania.

Najnowsza aktualizacja OPPO Find N2 Flip zwiększa zakres funkcji jakie macie dostępne przy złożonym telefonie. Nie mniej skupiono się również na innych ważnych aspektach jak stabilność oraz wydajność systemu smartfona typu flip, a także stabilność samych połączeń telefonicznych.

Spotify w wersji kieszonkowej

Największy zewnętrzny ekran wśród urządzeń mobilnych typu flip od teraz pozwala Polakom na używanie widżetu Spotify dla większej wygody.

OPPO wie jak ważna jest muzyka dla wielu osób na co dzień, dlatego też od teraz nie musicie otwierać smartfona, aby odtworzyć, zatrzymać, pominąć piosenkę, przełączyć się pomiędzy playlistami czy polubić utwór bądź podcasty.

Zanim jednak zaczniecie z radością testować nowość, to musicie najpierw wejść w ustawienia widżetów ekranowych i dodać “Odtwarzacz kieszonkowy”.

Reklama

Teraz odpowiesz bez otwierania telefonu

Kieszonkowe smartfony są wygodne na co dzień ze względu na swoją formę, jeśli jednak ciągle przychodzą do Was wiadomości, to wyciąganie co chwilę telefonu, aby odpowiedzieć staje się nużące lub po prostu denerwujące.

Z tą myślą wprowadzono nową funkcję Speech-to-Text, która przetworzy nagranie Waszego głosu na gotowy tekst. Od teraz polscy użytkownicy mogą opowiadać głosowo w aplikacjach takich jak Messenger, WhatsApp, Messages by Google, Telegram oraz LINE.

Co istotne to fakt, że funkcja rozpoznaje do 50 języków, zatem nie musicie się martwić, że nie zostaniecie zrozumieni.

A czy Wy cieszycie się choć z jednej nowej funkcji? Jeśli tak, to dajcie znać, która z tych dwóch przyda Wam się bardziej.

Źródło: informacja prasowa
Źródło miniaturki: OPPO

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!