Do
góry
oppo_watch_polska_technostrefa

OPPO Watch właśnie trafił do przedsprzedaży! | Czy to w końcu dobry smart zegarek dla Androida?

Na rynku smartwatchy nie brakuje modeli przeznaczonych dla użytkowników systemu Android, jednak żadna z tych propozycji nie umywa się do możliwości Apple Watch’a, aż do teraz.

OPPO, czyli jeden z wiodących producentów urządzeń mobilnych, wprowadza na polski rynek swój najnowszy smartwach, który podbił już rynki za granicą. OPPO Watch, dzięki bogatym funkcjom i wbudowanym aplikacjom, pomoże w organizacji codziennych zadań oraz ułatwi bezproblemowe łączenie obowiązków prywatnych z zawodowymi. Ponadto urządzenie będzie stało na straży dobrego snu oraz pełniło rolę prywatnego trenera personalnego, który przypomni o regularnej aktywności fizycznej.

OPPO Watch dostępny jest w różnych rozmiarach i wariantach kolorystycznych: 46 mm z ramką wykonaną ze stopu aluminium (seria 6 000) i wyjątkowym wzornictwem w kolorze czarnym oraz złotym, jak również w rozmiarze 41 mm w kolorze czarnym i różowym. Oba modele wyposażone są w system operacyjny Wear OS  by Google i wykorzystują do komunikacji moduł WiFi. W późniejszym czasie planowane jest pojawienie się wersji zegarka w rozmiarze 46 mm z eSIM/LTE.

⤵ Kup OPPO Watch już dziś ⤵

➡ OPPO Watch 41mm

➡ OPPO Watch 46mm

Małe dzieło sztuki, które możesz mieć zawsze przy sobie

Zegarek OPPO Watch jako pierwszy na świecie otrzymał podwójnie zakrzywiony ekran. Urządzenie zostało dopracowane w każdym najmniejszym elemencie, w produkcji zaś zastosowano 19-stopniowy proces polerowania, który zapewnia płynne połączenie aluminiowej kasety z trójwymiarową szybką wyświetlacza. Ponadto zegarek wyposażono w wyrazisty ekran AMOLED, wyświetlający pełną paletę barw DCI-P3, gwarantujący wyjątkowo czysty i wyraźny obraz oraz szeroki kąt widzenia.

OPPO Watch – twój osobisty asystent

Urządzenie zaprojektowano tak, by mogło jak najwierniej służyć swojemu właścicielowi. Dzięki systemowy Wear OS by Google możliwe jest bezproblemowe przełączanie się pomiędzy zadaniami i idealne dopasowanie do rytmu dnia posiadacza gadżetu. Za pomocą zegarka przeprowadzimy rozmowę telefoniczną (jeżeli znajduje się on w zasięgu sparowanego z nim telefonu), natomiast za dotknięciem palca będziemy w stanie uzyskać dostęp do pełnej gamy aplikacji i usług Google, w tym funkcji płatności Google Pay oraz nawigacji Google Maps.

⤵ Kup OPPO Watch już dziś ⤵

➡ OPPO Watch 41mm

➡ OPPO Watch 46mm

Pomocnik i trener personalny na miarę potrzeb

Smartwatch OPPO to gratka dla osób aktywnych fizycznie – gadżet umożliwia bowiem swoim użytkownikom pełne wykorzystanie spersonalizowanych funkcji treningowych, by mogli osiągać swoje założone, sportowe cele. OPPO Watch ma także pięć czujników ruchu oraz GPS + GLONASS, co sprawia, iż jest to świetny towarzysz ćwiczeń, który na bieżąco śledzi statystyki aktywności fizycznych. Dzięki funkcji zaawansowanego obserwowania faz snu natomiast szczegółowo dokumentuje on stan organizmu w nocy. 

Zero ograniczeń

Z OPPO Watch o nic nie musisz się martwić. Dzięki nowoczesnym zastosowaniom i funkcji inteligentnego zarządzania mocą, bateria zegarka 46 mm działa nawet do 36 godzin, natomiast w trybie oszczędzania energii żywotność ogniwa może sięgać nawet 21 dni. Dzięki specjalnie zaprojektowanemu systemowi z dwoma procesorami idealnie dobierzemy parametry wydajności i niskiego zużycia baterii tak, by nie zwalniać tempa i być ciągle w kontakcie ze światem. Błyskawiczne zasilenie urządzenia zapewni zaś funkcja szybkiego ładowania VOOC.

OPPO Watch jest dostępny w ofercie sieci komórkowych T-Mobile i Orange (oba rozmiary) oraz u partnerów detalicznych OPPO, t.j.: MediaMarkcie, Media Expercie, RTV Euro AGD, x-komie i strefie marki na Allegro. W ramach przedsprzedaży dostępna będzie także obiecana wcześniej złota, 46 mm wersja urządzenia.

⤵ Kup OPPO Watch już dziś ⤵

➡ OPPO Watch 41mm

➡ OPPO Watch 46mm

Zegarki OPPO będą dostępne od dziś, 31 sierpnia do 6 września br. w promocyjnych cenach: 1149 za wersję 46 mm i 899 za wersję 41 mm. Oferta obowiązywać będzie we wszystkich kanałach sprzedaży.

Źródło: informacja prasowa

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!