MSI SPATIUM M570 PRO

Nic dziwniejszego dzisiaj nie zobaczysz. Najnowszy dysk od MSI to potwór wydajności

Czas się nie zatrzymuje nawet na chwilę, o czym wiedzą również producenci z całego świata biorący udział w nieustannym wyścigu. Nie inaczej jest w przypadku MSI, które zrobiło dwa kroki w przód i zaprezentowało dysk SSD osiągający prędkość 14 GB/s!

Awatar Kamil Malczyk

Czas się nie zatrzymuje nawet na chwilę, o czym wiedzą również producenci z całego świata biorący udział w nieustannym wyścigu. Nie inaczej jest w przypadku MSI, które zrobiło dwa kroki w przód i zaprezentowało dysk SSD osiągający prędkość 14 GB/s!

Obok premier coraz bardziej wydajnych kart graficznych, procesorów i pamięci RAM, producenci dbają także o coraz szybsze dyski SSD.

Jeden ze światowych liderów zaprezentował właśnie najszybszy dysk SSD na świecie, osiągający prędkość nawet 14 GB/s!

MSI pobija światowe rekordy!

Oprócz głośnych, światowych premier nowych kart graficznych, procesorów, pamięci RAM i innych „popularnych” podzespołów, często zapominamy o dyskach, które pełnią równie ważne role! O tym na szczęście pamięta jeden ze światowych liderów, MSI, które właśnie zaprezentował najszybszy na świecie dysk SSD – poznajcie SPATIUM M570 PRO!

dysk od MSI - SPATIUM M570 PRO
źródło: ThePCEnthusiast

Zaprezentowany model został wyposażony w „rewolucyjny kontroler Phison E26 z obsługą interfejsu PCIe Gen 5 i najnowocześniejszą pamięć flash 3D NAND”. Przy okazji prac nad tym dyskiem, głównym celem było rzecz jasna przesuwanie granic i pobijanie dotychczasowych rekordów. To rzecz jasna się udało, bowiem nowy dysk SSD od MSI – powstały we współpracy z Phison (tajwańską firmą elektroniczną) – jest pierwszym na świecie, który jest w stanie osiągnąć prędkość odczytu 14 GB/s.

Logo TechnoSTREFA TechnoStrefa.com

MSI prezentuje luksusowe laptopy we współpracy z Mercedes-AMG

Podczas targów COMPUTEX 2023 MSI zaprezentowało między innymi swoje najnowsze laptopy gamingowe. Z kolei wydarzenie MSIology: Luxury Gaming Experience zapowiedziało laptopa z pazurem, który powstał podczas współpracy z Mercedes-AMG.

Czytaj artykuł

„Gracze przede wszystkim”

Marka MSI już od wielu jest kojarzona przede wszystkim z rynkiem gamingowym, bowiem to właśnie ich produkty bardzo często lądują w zestawach i na stanowiskach graczy z całego świata. Z myślą o nich – i w podzięce za tak ogromne zaufanie – marka daje z siebie wszystko, aby zaspokajać najśmielsze oczekiwania graczy (zarówno tych niedzielnych, jak i prawdziwych profesjonalistów).

Użytkownicy, którzy zdecydują się zaufać temu producentowi, zdecydowanie nie będą mogli narzekać na działanie nowego dysku, bo podczas wewnętrznych testów osiągnął on prędkość odczytu ponad 14 GB/s i prędkość zapisu nawet do 12 GB/s!

Na jakie nieoczywiste komponenty zwracacie szczególną uwagę podczas wymiany zestawu? Czy najszybszy dysk SSD na świecie wzbudził Wasze zainteresowanie?

Źródło: informacja prasowa MSI

Awatar Kamil Malczyk

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Na razie brak komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!
Starsze komentarze Nowsze komentarze


Przeszukaj portal TechnoStrefa.com

Pokaż wszystkie wyniki

Brak wyników.