PGA 2019 coraz bliżej!

Jedna z największych ogólnopolskich imprez dla graczy zbliża się wielkimi krokami. Tegoroczna edycja PGA, czyli Poznań Game Arena odbędzie się w dniach 18-20 października, oczywiście niezmiennie na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Awatar Ziemowit Wiśniewski

Jedna z największych ogólnopolskich imprez dla graczy zbliża się wielkimi krokami. Tegoroczna edycja PGA, czyli Poznań Game Arena odbędzie się w dniach 18-20 października, oczywiście niezmiennie na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Według statystyk są to największe tego typu targi w Europie Środkowo-Wschodniej, które w zeszłym roku przyciągnęły aż 76 tysięcy odwiedzających. Organizatorzy oczekują, że w tym roku będzie podobnie, a co właściwie przyciągnie tłumy na tegoroczną edycję?

Jak co roku nie zabraknie premier gier na różne platformy, turniejów e-sportowych czy pokazów Cosplay oraz wiele, wiele więcej. Do dyspozycji odwiedzających ma zostać oddanych ponad 1500 stoisk, to właśnie na nich będziecie mieli okazję przetestować najnowsze tytuły przedpremierowo. W tym roku organizatorzy zadbali o entuzjastów gamingu, wśród stoisk mają się znaleźć specjalne strefy, w których w spokoju oraz komfortowo przetestujemy promowane tytuły.

Sprawdźcie naszą relację z zeszłego roku
Tanie peryferia komputerowe
Laptopy MSI w Niskich Cenach!

Jak co roku na PGA pojawią się także najwięksi gracze na rynku elektronicznej rozrywki. Między innymi Ubisoft, wydawca oraz deweloper doskonale znany z takich serii jak Assassin’s Creed, Watch Dogs czy Rainbow Six. Zaraz obok studiów growych pojawią się także producenci sprzętu dla graczy, między innymi będzie to LG. Więcej szczegółów dotyczących firm oraz wydawców, którzy pojawią się na PGA w 2019 roku zostanie ogłoszonych już niebawem.

Jednak PGA to nie tylko obcowanie z samymi grami, ale także twórcami contentu z tych gier, czyli strefa Stars4Fans. Nieodłączony element od kilku edycji, którzy przyciąga tłumy odwiedzających to możliwość spotkania i zbicia przysłowiowej piątki z ulubionymi twórcami z takich platform jak YouTube, Twitch czy TikTok.

PGA to także miejsce, w którym mniejsi, niezależni twórcy mogą się pokazać i zdobyć zainteresowanie fanów swoimi produkcjami. To właśnie w takich miejscach znaleźć można największe perełki, które zdecydowanie zasługują na uwagę szerokiej publiki. To jednocześnie nie tylko okazja by pozyskać nowych fanów naszych produkcji, ale także by poszerzyć swoją wiedzę oraz zdobyć nowe, biznesowe kontakty. Wszystko to dzięki Game Industry Conference, które łączy w sobie prelekcje prowadzone przez osoby z doświadczeniem w branży z możliwością poznania ich personalnie za zadania najbardziej nurtujących nas pytań. To także doskonały moment na spotkanie przyszłych potencjalnych partnerów biznesowych.

Sprawdźcie naszą relację z zeszłego roku
Tanie peryferia komputerowe
Laptopy MSI w Niskich Cenach!

Bilety już w sprzedaży!

Dla wszystkich zainteresowanych tym ogromnym wydarzeniem, bilety na PGA 2019 są już dostępne w sprzedaży, a ceny za poszczególne dni oraz pakiety prezentują się następująco. Dodatkowo osoby, które zdecydują się na bilety VIP uzyskują dostęp na backstage oraz otrzymają pamiątkową koszulkę wraz z zestawem gadżetów.

Sprzedaż jest prowadzona na platformie biletowej ToBilet.pl

Bilet jednorazowy VIP DAY – 18.10.2019 (piątek) Cena: 140 zł
Bilet jednorazowy – 19.10.2019 (sobota) Cena: 35 zł
Bilet jednorazowy – 20.10.2019 (niedziela) Cena: 30 zł

Awatar Ziemowit Wiśniewski

Zobacz też

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Na razie brak komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!
Starsze komentarze Nowsze komentarze


Przeszukaj portal TechnoStrefa.com

Dalsze wyniki

Brak wyników.

Wyszukiwanie obsługiwane przez