PHOX TO MY

PHOX – nowy tani operator, który naprawia telefony za darmo

PHOX to już kolejny operator wirtualny, który w ostatnim czasie pojawił się na rynku. Ma wyróżniać się przede wszystkim niskimi cenami pakietów, ale też możliwością wynajmu smartfona i opcją darmowej naprawy raz w roku, niezależnie od uszkodzeń.

Awatar Kamil Malczyk

PHOX to już kolejny operator wirtualny, który w ostatnim czasie pojawił się na rynku. Ma wyróżniać się przede wszystkim niskimi cenami pakietów, ale też możliwością wynajmu smartfona i opcją darmowej naprawy raz w roku, niezależnie od uszkodzeń.

Wynajmij telefon od PHOX!

Po wejściu na stronę internetową operatora PHOX Waszym oczom ukażą się trzy dostępne plany. Pierwszy z nich to „wynajmij telefon”, drugi – „wynajmij telefon z kartą SIM”, zaś trzeci – „plany od PHOX”. Zdecydowanym plusem jest fakt, iż wszystko – przynajmniej na początku – jest bardzo przejrzyste i oczywiste. Dzięki temu nie musimy spędzać kilku czy kilkunastu minut na „poznaniu strony”, a po prostu od razu przejść tam, gdzie potrzebujemy.

PHOX - darmowa naprawa

Choć w ofercie wynajmu smartfona tego operatora nie ma zbyt wielu pozycji, to zdecydowanie nie można narzekać na ich jakość. Na górze strony dostępne są dwie zakładki, z których to możemy wybrać, czy chcemy obejrzeć telefony od Apple, czy Samsunga. Większego wyboru niestety nie mamy, ale można mieć nadzieję, że zmieni się to w najbliższym czasie.

Logo TechnoSTREFA TechnoStrefa.com

Jaki smartfon kupić? Ranking – Czerwiec 2024

Odpowiadamy na wiecznie nurtujące Was pytanie. Jaki smartfon kupić? W rankingu telefonów nie zabraknie pozycji budżetowych, średniaków oraz flagowców. Tutaj znajdziecie szereg propozycji dopasowanych do Waszego stylu życia, oczekiwań i budżetu.

Czytaj artykuł

Ile kosztuje wynajem smartfona Apple?

Zakładka Apple to 6 pozycji, z czego najtańszą z nich jest Apple iPhone 13 Mini od 169 zł miesięcznie. Na liście nie zabrakło także pozostałych wariantów najnowszych smartfonów z jabłuszkiem, tj. iPhone 13 (199 zł / msc), iPhone 14 (219 zł / msc), iPhone 13 Pro (229 zł / msc) czy iPhone 14 Plus i iPhone 13 Pro Max już od 249 zł miesięcznie.

PHOX - wynajem telefonów Apple

A jak sprawa wygląda z Samsungami?

W portfolio Samsunga znajdziecie o jedną pozycję więcej, ale też za najtańszy wariant zapłacicie dużo mniej, niż w przypadku Apple’a. A to dlatego, że już za 99 zł miesięcznie możecie wynająć Samsunga A33 5G. Dalej mamy prawie 2-krotny wzrost aż do pozycji S21 FE 5G i Z Flip4 5G, za które przyjdzie zapłacić 179 zł na miesiąc. Samsung S22 5G to już 189 zł / msc, wersja S22+ 5G – 199 zł / msc, a całe zestawienie zamykają Samsung S22 Ultra (229 zł / msc) i Z Fold4 5G (299 zł / msc).

Co z pakietami Internetu?

Jak wspomnieliśmy wcześniej, na stronie operatora PHOX znalazła się także zakładka dla osób zainteresowanych wynajmem telefonów z kartą SIM. W tym przypadku raczej nie ma większego sensu wypisywania każdej poszczególnej ceny, bowiem tanie pakiety od PHOX nie robią zbyt dużej różnicy w ogólnej cenie. Dla przykładu, wynajem smartfona Apple iPhone 14 Plus w planie PHOX 20 GB to koszt 264 zł / miesięcznie, czyli 15 zł więcej, niż bez karty SIM.

PHOX: plany pakietów internetowych

Jedynie 15 zł za 20 GB internetu!

No właśnie, ale dlaczego tak się w ogóle dzieje? Wszystko za sprawą niskich cen pakietów w ofercie operatora PHOX. Tak naprawdę w ofercie tego wirtualnego operatora dostępne są jedynie dwa pakiety, podzielone na dwa dodatkowe segmenty (z telefonem lub bez niego). Tak oto za plan PHOX z 20GB internetu z telefonem i jedną darmową naprawą w roku zapłacicie jedynie 15 zł miesięcznie.

Nieco więcej, bo 25 zł, będziecie musieli zapłacić za ten sam pakiet, ale w momencie gdy nie będziecie zainteresowani wynajęciem smartfona. Warto również wspomnieć, że oprócz pakietu Internetu, plany PHOX to również nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y, a także 4,8 GB Internetu w roamingu UE.

PHOX: plan 20 GB internetu

Gdy 20 GB to za mało, możecie płacić 30 zł za 50 GB

Bardzo podobnie sprawa prezentuje się w przypadku planu 50 GB, gdzie zamiast 4,8 GB Internetu w roamingu UE otrzymacie aż 7,67 GB! Zmianie ulegają wtedy oczywiście także opłaty, bowiem za plan 50 GB w przypadku wynajmu smartfona zapłacicie 30 zł miesięcznie, a bez smartfona – 40 zł . Warto także wspomnieć, że w przypadku zużycia limitu Internetu możecie go po prostu uzupełnić, korzystając z następującego przelicznika: 1 GB za 3zł, 5 GB za 10 zł i 20 GB za 20 zł.

PHOX: plan 50 GB internetu

Co więcej, dzięki umowie na czas nieokreślony możecie zrezygnować z usług PHOX w każdym momencie. Wracając jeszcze na chwilę do obietnicy darmowej naprawy wynajmowanego smartfona. to warto wspomnieć, że ma ona dotyczyć wszelkich uszkodzeń telefonu, niezależnie od kosztów napraw.

Co sądzicie o ofercie operatora PHOX? Czy wszystko jest rzeczywiście takie idealne, czy jednak tego typu rozwiązanie ma według Was jakieś duże minusy?

Źródło: PHOX

Awatar Kamil Malczyk

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Na razie brak komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!
Starsze komentarze Nowsze komentarze


Przeszukaj portal TechnoStrefa.com

Dalsze wyniki

Brak wyników.

Wyszukiwanie obsługiwane przez