Pierwszy Apple Store w Polsce!

Pierwszy Apple Store w Polsce!

Według najnowszych doniesień w przeciągu dwóch lat w Warszawie ma pojawić się pierwszy oficjalny Apple Store w Polsce! Czego jeszcze możemy się spodziewać?

Pierwszy Apple Store w Polsce!

Reklama

Apple planuje budowę swojej własnej infrastruktury sklepowej na przestrzeni najbliższych dwóch lat. Apple Store ma stanąć w pobliżu budynku Puławska Financial Center Warsaw, znajdującego się w Warszawie. Jest to lokalizacja strategiczna, ponieważ w pobliżu znajduje się wiele kompleksów biurowych, a także słynne Łazienki. Mówi się jednak o negatywnym aspekcie, bowiem mogą na tym stracić ulokowane w pobliżu autoryzowane sklepy Apple.

Apple Store w Polsce

Okazuje się także, że poszukiwania pracowników do nowego Apple Store’a zostało już rozpoczęte. W serwisach z ogłoszeniami o pracę można znaleźć oferty na dwa stanowiska – E-Commerce Account Manager oraz eCommerce CX Manager. Co daje nam obecność oficjalnego sklepu w Polsce? Przede wszystkim będziemy mogli kupować sprzęt bezpośrednio od producenta, dzięki czemu wzrośnie poziom supportu.

Oczywiście to nie wszystko – kupiłeś iPhone na apple.pl? Wówczas będziesz mógł go odebrać osobiście! Wszyscy liczą również na rozszerzone portfolio produktowe, dzięki czemu pojawi się możliwość zakupu m.in. głośników Homepod mini, które dotychczas nie były dostępne w Polsce. 

Tego rodzaju ruch ze strony Apple nie pozostanie bez wpływu na przychody firmy w naszym kraju. Dotychczas produkty z jabłkiem można było zakupić tylko u resellerów lub w oficjalnym sklepie internetowym. Mimo to siła marki Apple w Polsce jest niepodważalna, a możecie o tym przeczytać tutaj:

Logo TechnoSTREFA TechnoStrefa.com

Wielki sukces smartfonów Apple w Europie i w Polsce!

Jak wygląda rynek smartfonów w Europie oraz w naszym kraju? Prezentujemy wyniki sprzedażowe topowych producentów naszego regionu.

Czytaj artykuł
Reklama

Produkcje TVN na ATV+?

Apple Store to nie jedyna zmiana, która ma nastąpić. Najnowsze doniesienia mówią również o rozmowach między Apple a firmą Discovery, w skład której wchodzi m.in. TVN. Jak wiadomo stacja w swoim portfolio posiada między innymi Player, jedną z największych platform streamingowych w Polsce.

Apple TV+

Co taka współpraca mogłaby oznaczać w praktyce? Po podpisaniu umowy z Discovery cała zawartość Playera lub jej część miałaby szansę znaleźć się na ATV+. Taka współpraca z pewnością przyniosłaby obopólne korzyści – z jednej strony pomogłoby to w rozroście platformie streamingowej Apple i dałoby większy rozgłos serialom wyprodukowanym przez TVN.

Jesteśmy pewni, że fani produktów z nadgryzionym jabłkiem wyczekiwali tego dnia od dawna. Teraz będąc o krok od powstania oficjalnego sklepu Apple w Polsce, jeszcze baczniej będziemy przyglądać się działaniom tego producenta. 

Źródło: własne, infolinia Apple.de, Rootblog

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

  • Przez 2-letni okres sporo moze sie zmienic jesli chodzi o produkty, tempo firmy z Cupertino jest szalone i imponujace, odkad pojawily sie (wreszcie) wlasne procesory. Byc moze za 2 lata pojawia sie kolejne, szybsze wydania M… Max, Pro, Ultra a moze zapowiadana wersje Extreme.
    Zachecam do zbierania pieniazkow, kto ma cierpliwosc, na pewno nie straci a zyska na komforcie pracy z komputerami Apple. NAPRAWDE WARTO!

    • Odpowiadam sam sobie. Właśnie powoli mija 2 lata a sklepu jak nie było, tak nadal nie ma… 🤷‍♂️