Turtle Beach - Stealth Ultra

Oto „nowy król bezprzewodowych kontrolerów”! Czym wyróżnia się Turtle Beach Stealth Ultra?

Turtle Beach Stealth Ultra Wireless Smart Game Controller, bo tak brzmi pełna nazwa tego kontrolera, to pierwszy bezprzewodowy kontroler od Turtle Beach. Według producenta ma on zasługiwać na miano króla, ale skąd takie określenie?

Awatar Kamil Malczyk

Marka Turtle Beach zaprezentowała swój pierwszy, bezprzewodowy kontroler, dedykowany dla graczy Xbox, ale też miłośników pecetów!

Turtle Beach Stealth Ultra Wireless Smart Game Controller , oprócz wyjątkowo długą nazwą, na tle konkurencji wyróżnia się także samym wyglądem, ale też oferowanymi funkcjami, w tym… kolorowym wyświetlaczem!

Stealth Ultra – pierwszy bezprzewodowy kontroler od Turtle Beach

Jak zapowiada Turtle Beach, „Stealth Ultra to flagowy bezprzewodowy kontroler klasy Ultra-Premium dla graczy poszukujących wydajności, wyposażony w najlepsze funkcje zapewniające profesjonalną kontrolę i personalizację ustawień dla graczy Xbox, PC, Smart TV i Android.”.

Turtle Beach Stealth Ultra - etui

Ich nowy pad oferuje dodatkowe opcje personalizacji zarówno dla graczy konsolowych (Xbox), jak i miłośników komputerów (jednostek PC i laptopów). W przypadku rozgrywki na tych urządzeniach, Stealth Ultra oferuje bezprzewodową łączność Wi-Fi o niskim opóźnieniu, a dla graczy Smart TV i Android przeznaczona jest łączność Bluetooth.

Turtle Beach Stealth Ultra - stacja ładująca

Kontroler oferuje regulowane tryby zasilania z możliwością zapewnienia nawet do 30 godzin pracy na jednym ładowaniu. Po zakończeniu rozgrywki możemy uzupełnić jego siły na następną sesję, umieszczając go w dołączonej, niskoprofilowej stacji ładującej. Dzięki USB 3.0, proces ładowania od 0 do 100% trwa mniej niż 2 godziny.

Logo TechnoSTREFA TechnoStrefa.com

MEGA oferta na Xbox Series X z okazji Black Friday w RTV Euro AGD!

W trakcie Święta Promocji, znanych jako Black Friday Weeks, sklep RTV Euro AGD prezentują entuzjastom rozmaite atrakcyjne oferty. Jednym z najbardziej kuszących deali jest konsola Xbox Series X w niezwykle atrakcyjnej cenie.

Czytaj artykuł

Wyświetlacz w kontrolerze…?

Tak, jedną z największych innowacji w kontrolerze Stealth Ultra od Turtle Beach, jest obecność kolorowego wyświetlacza Connected Command Display. Za jego pomocą możemy dostosować oświetlenie RGB, ustawienia dźwięku gry i czatu, a nawet czułość i mapowanie przycisków.

Turtle Beach Stealth Ultra - kontroler

Co więcej, dzięki autorskiej technologii TB, na wyświetlaczu kontrolera Stealth Ultra mogą nam się wyświetlać… powiadomienia z portali społecznościowych, prosto z naszego telefonu. Dzięki wyświetlaczowi możemy skonfigurować do nawet 10 różnych profili ustawień, na przykład do różnych gatunków gier.

Logo TechnoSTREFA TechnoStrefa.com

Microsoft szykuje nowy wygląd konsoli Xbox Series X. Czy ten spodoba się graczom?

Omyłkowo do sieci wyciekły grafiki prezentujące nowy wygląd konsoli Xbox Series X i kontrolera. Czy zupełnie nowa forma przypadnie graczom do gustu? A może stanie się kolejnym memem krążącym po Internecie, tak jak wersja z 2020 roku?

Czytaj artykuł

Kontroler Stealth Ultra w sklepach – od kiedy, gdzie kupić i w jakiej cenie?

Bezprzewodowy inteligentny kontroler Stealth Ultra firmy Turtle Beach jest dostępny w przedsprzedaży na oficjalnej stronie marki oraz u wybranych Partnerów handlowych w cenie 899 PLN. Stealth Ultra pojawi się na rynku 15 grudnia 2023 roku.

Gdzie gracie w swoje ulubione tytuły – mobilnie, na konsoli, czy może na PC lub laptopie? Z jakich (o ile w ogóle) kontrolerów korzystacie na co dzień?

ŹRÓDŁO: informacja prasowa

Awatar Kamil Malczyk

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Na razie brak komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!
Starsze komentarze Nowsze komentarze


Przeszukaj portal TechnoStrefa.com

Dalsze wyniki

Brak wyników.

Wyszukiwanie obsługiwane przez