Pixel 3 Lite czy Pixel 3a – wszystkie plotki o nowym telefonie Google

Pixel 3 Lite czy Pixel 3a – wszystkie plotki o nowym telefonie Google

Od premiery telefonów Pixel minęło już sześć miesięcy. Efekt pracy Google wciąż budzi podziw zarówno wśród użytkowników jak i producentów. Zarówno Pixel 3 jak i Pixel 3 XL to jedne z najlepszych telefonów na rynku pomimo wielu kontrowersji związanych z wyglądem flagowych smartfonów.

W tym momencie Google może planować bardziej przystępne modele. Do tej pory przez fora internetowe przewinęły się dwie nazwy: Pixel 3a oraz Pixel 3 Lite. Nowe wersje flagowca mogą być odpowiednikami Galaxy S10e lub iPhone XR, oferując kluczowe funkcje Pixela 3 w znacznie niższej cenie.

Reklama

Ostatnie smartfony z serii Pixel od Google wyróżniają się na tle konkurencji bezkonkurencyjnymi zdjęciami w słabym oświetleniu, przynajmniej w momencie premiry. Pixel to także platforma otrzymująca wszelkie aktualizacje od Google w pierwszej kolejności. To właśnie użytkownicy Pixel’i jako pierwsi mają dostęp do wszelkich nowości giganta z Mountain View.

Poniżej zebraliśmy kilka ciekawych plotek oraz potwierdzonych faktów, które mogą sugerować przyszłe działania jakie podejmie Google.

Sprawdź cenę Pixel 3
Kup Pixel 3 XL
Sprawdź ceny tanich smartfonów

[FAKT] Pixel 2 Wycofany!

Dokładnie 1 kwietnia Google wycofało ze swojego sklepu obydwa modele Pixel’a 2. Nie oznacza to oczywiście, że wersja Lite obecnego flagowca jest już pewna. Google najprawdopodobniej “robi miejsce” dla nowych telefonów. Trzeba mieć jednak na uwadze, że w podobnym okresie w zeszłym roku z oficjalnego sklepu zniknęły Pixel oraz Pixel XL.

[FAKT] Tajemnicza prezentacja już 7 maja

Zaledwie kilka dni temu Google we współpracy z Marvel Studios zaprezentowało aplikacje do zabawy w Rozszerzonej Rzeczywistości (AR). Premiera najnowszego hitu, Avengers: Endgame ma mieć miejsce już 25 kwietnia.

Jednak na stronie, która reklamuje ową aplikację, Google zapowiada “coś dużego” na 7 maja. Wtedy też ma miejsce pierwszy dzień konferencji Google I/O. Ciężko w tym momencie stwierdzić co dokładnie szykuje Google na tegoroczną konferencję, niemniej jednak może to być Pixel 3 Lite.

[PLOTKA] Pixel 3 Lite to tak naprawdę Pixel 3a

Dokładnie 6 kwietnia redakcja 9to5Google zauważyła na oficjalnym sklepie etui dla telefony Pixel 3a. Zaraz po odkryciu tej rewelacji informacja zniknęła ze strony sklepu. O całym zajściu próżno szukać jakichkolwiek informacji ze strony Google.

Sprawdź cenę Pixel 3
Kup Pixel 3 XL
Sprawdź ceny tanich smartfonów

Może to sugerować obecność trzeciego wariantu trzeciej generacji Pixel’a. Ciężko stwierdzić co kryje się dokładnie pod nazwą Pixel 3a, według niektórych plotek to inna nazwa właśnie na model Lite.

[PLOTKA] Wraz z premierą Pixela 3 Lite zobaczymy dedykowany smartwatch!

Google w swoim posiadaniu od stycznia tego roku ma technologię zakupioną za niebagatelną sumę 40 mln $ od firmy Fossil. Nie będzie oczywiście zaskoczeniem, że Google chciałby wejść na rynek smartwatchy, a gdy zrobi to w odpowiednim stylu może skraść serca wielu konsumentów. Według Azjatyckiego bloka Nikkei, Google planuje wprowadzić smartwatch wraz z nowym telefonem Pixel 3a.

Reklama

[PLOTKA] Gniazdo słuchawkowe wciąż jest obecne

Na sam koniec informacja, która wciąż budzi niemałe kontrowersje. Gniazdo jack jest coraz rzadziej spotykane w flagowych smartfonach, co w pewnych wypadkach stwarza niemałe problemy. Już w zeszłym roku informowaliśmy was, że w internecie pojawiły się zdjęcia Pixel’a 3 w wariancie z gniazdem słuchawkowym. Możecie o tym przeczytać tutaj ➡ Średnio-półkowy Pixel 3 z gniazdem miniJack!

Sprawdź cenę Pixel 3
Kup Pixel 3 XL
Sprawdź ceny tanich smartfonów

Dla przypomnienia w obydwu modelach Pixel 3 zabrakło omawianego gniazda. Zostały poświęcone oczywiście na rzecz USB-C oraz wymaganej przejściówki by podłączyć słuchawki.

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!