Do
góry

Polska premiera Honor 8X! – Już dziś do kupienia!

Honor właśnie zaprezentował w Pradze najnowszy telefon Honor 8X, jest to połączenie zaawansowanych technologii znanych z flagowych urządzeń z estetyczną formą. Honor 8X charakteryzuje się minimalistycznym designem oraz technologia COF (chip-on-film), 6.5” ekranem FullVision zajmującym 91% frontowego panelu, aparatem wspieranym przez sztuczną inteligencję oraz obudową o podwójnej teksturze.

W Polsce zarówno model Honor 8X w wersji czarnej jak i niebieskiej są dostępne od dziś w blisko 270 sklepach sieci RTV EURO AGD oraz na stronie. Cena urządzenia wyniesie 1299 zł.

Kup Honor 8X ➡ https://technostrefa.com/honor_8x
Smartfony w niskich cenach ➡ https://technostrefa.com/tanie_smartfony

Honor 8X może się wyróżnić kilkoma cechami, które są rzadziej spotykane szczególnie w przypadku smartfonów ze średniej półki cenowej.

Ekran

Na pokładzie znajdziemy ekran o wielkości 6.5-cala zamknięty w obudowie o wymiarach konstrukcji 5.5-calowych, cienka 7.8mm konstrukcja dodatkowo uwypukla ten efekt. Zastosowano wyświetlacz typu FullView 2.0 z wcięciem u góry ekranu, ekran posiada proporcje coraz bliższe kinowym (21:9), a wynoszą one 19.5:9 czyli dokładnie tyle ile w zaprezentowanym niedawno Pixel’u 3 XL.

W Honor 8X zastosowano tryb “Komfortu” dla naszych oczu (Eye Comfort Mode), który certyfikowany jest przez TüV Rheinland. Po jego włączeniu ograniczona jest emisja światła niebieskiego, które bywa męczące dla naszych oczu szczególnie gdy smartfon jest jedynym źródłem światła w pomieszczeniu. Tryb ten umożliwia także dostosowanie jasności ekranu do warunków oświetleniowych, takich jak praca w pełnym słońcu czy totalnej ciemni.

Na uwagę zasługuje także współczynnik screen-to-body, ponieważ przekroczył on barierę 90% i wynosi dokładnie 91. Obecnie parametr ten jest jednym z ważniejszych podczas całego etapu projektowania smartfonów. Honor podczas produkcji modelu 8X oraz innych korzysta z technologii COF chip-on-film oraz specjalnej konstrukcji anten by wszystko to zamknąć w obudowie, której ramki mają zaledwie 4.25mm szerokości.

„Wprowadzając na rynek Honor 8X, nasza marka wyznacza nowy punkt równowagi pomiędzy jakością, designem i wydajnością. Honor 8X to nie tylko piękno minimalistycznego designu, ale też znakomity dowód na to, że urządzenie ze specyfikacją flagowca nie wymaga cen flagowca. Honor 8X spełnia oczekiwania bezkompromisowych klientów, którzy wymagają doskonałego wyglądu i wydajności w przystępnej cenie. ” – Powiedział George Zhao, Prezes Honor.

Design

Wygląd smartfona jest mocno stonowany, ale jednocześnie elegancki. Połączono w nim metalową ramkę oraz szkło Aurora Glass 2.5D z błyszczącym wzorem o podwójnej teksturze. Efekt uzyskany na pleckach telefonu osiągnięto poprzez nałożenie 15 warstw powłoki odbijające światło pod różnymi kątami. Dostępne są dwie wersje kolorystyczne: czarna oraz niebieska.

Kup Honor 8X ➡ https://technostrefa.com/honor_8x
Smartfony w niskich cenach ➡ https://technostrefa.com/tanie_smartfony

Honor8X_Blue_0 - Kopia

Źródło:

  1. Informacja prasowa Honor

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!