OPPO Pad Air

OPPO Pad Air już w Polsce! Oto pierwszy tablet od OPPO

OPPO, po wielu mniejszych i większych sukcesach na światowym rynku smartfonów nie zamierza się zatrzymywać. Do Polski trafił właśnie pierwszy tablet od popularnego chińskiego producenta, czyli ważący zaledwie 450g OPPO Pad Air!

Popularny chiński producent smartfonów rozszerza swoje portfolio produktów i tym samym prezentuje swój pierwszy… tablet!

Urządzenie jest już dostępne w Polsce w dwóch wariantach konfiguracyjnych, a zainteresowani tabletem będą musieli zapłacić 1099 lub 1199 zł.

Smukły i autorsko wykończony –
OPPO Pad Air

Wraz z premierą OPPO Pad Air rodzina chińskiego producenta smartfonów rozszerza się o kolejny rodzaj urządzeń. W tym wypadku mowa oczywiście o mobilnym tablecie, który właśnie wylądował na polskim rynku. Jak twierdzi sam producent, jest to „urządzenie wyróżniające się autorskim wykończeniem OPPO Glow, kinowej jakości dźwiękiem audio w technologii DOLBY Atmos oraz poczwórnymi głośnikami stereo”.

OPPO Pad Air - wyświetlacz

W trakcie pierwszego kontaktu z tabletem, naszym oczom ukazuje się 10,36-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 2K, będący w stanie wyświetlać nawet miliard kolorów! Jak wspominaliśmy wcześniej, urządzenie waży 440 g i ma 6,94 mm grubości, co jednak nie przeszkodziło producentom w zachowaniu smukłego designu.

OPPO Pad Air został wykonany przy użyciu tekstury 3D Sunset Dune, a jego plecki pokryto efektem OPPO Glow. Efekt ten nie tylko zapewnia niezapomniane wrażenia wizualne, ale też zapobiega przed pozostawieniem śladów na urządzeniu.

Co w środku chińskiego tableta?

Za wydajność urządzenia odpowiada procesor Qualcomm Snapdragon 680, zaś za jego wytrzymałość w ciągu dnia i nocy – bateria o pojemności 7000 mAh. Według zapewnień producenta, akumulator ten ma wystarczyć na nawet 12 godzin oglądania filmów. Jeśli chodzi zaś o warianty pamięciowe, to w Polsce możemy nabyć OPPO Pad Air w dwóch konfiguracjach.

OPPO Pad Air - podgląd zdjęć

Mowa tutaj o zestawieniu 4 GB RAM + 128 GB pamięci na dane lub 4 GB RAM + 64 GB pamięci na dane z możliwością rozszerzenia pamięci operacyjnej o dodatkowe 3 GB. Co więcej, w tablecie znalazło się także miejsce na wejście na kartę microSD o maksymalnej pojemności 512 GB.

OPPO Pad Air - łączność ze słuchawkami

Są też aparaty

Choć mobilny tablet jest bardzo funkcjonalnym i przede wszystkim wygodnym rozwiązaniem, to mimo wszystko, raczej nie jest on najlepszym wyborem do robienia wysokojakościowych zdjęć. Taka możliwość oczywiście istnieje, a nieprzerwany rozwój technologii zapewne nieco „uratuje” fotograficzne możliwości tableta, dzięki czemu będzie on mógł spełnić oczekiwania większości użytkowników. Przechodząc jednak do konkretów, OPPO Pad Air otrzymał 8-megapikselowy aparat tylny i przedni o rozdzielczości 5 Mpix.

ColorOS, czyli ekosystem OPPO

Warto również wspomnieć, że tablet OPPO Pad Air trafił na polski rynek z systemem ColorOS na pokładzie. Obsługuje on szereg inteligentnych funkcji, takich jak na przykład Multi-Screen Connect, umożliwiające łatwe zarządzanie plikami i powiadomieniami między urządzeniami. Oprócz tego użytkownik otrzymuje do dyspozycji opcję dzielenia ekranu, elastycznych okien (możliwość zmniejszenia okna) czy szybkie łączenie (podłączanie słuchawek TWS poprzez otwarcie etui ładującego).

OPPO Pad Air - łączność z telefonem

Ile trzeba zapłacić za OPPO Pad Air?

Pierwszy tablet od chińskiego producenta smartfonów OPPO trafił już na polski rynek, ale na ten moment jest on dostępny jedynie w kolorze szarym. Jak już wspominaliśmy wcześniej, OPPO Pad Air to dwa warianty konfiguracyjne, tj.: 4 GB RAM i 128 GB na dane – 1199 zł, a także 4 GB RAM i 64 GB na dane – 1099 zł.

Czy pierwszy tablet od OPPO jakkolwiek wzbudza Wasze zainteresowanie? Spodziewaliście się takiego ruchu od chińskiego producenta smartfonów?

Źródło: OPPO

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!