Premiera HUAWEI FreeBuds Pro 3

Premiera HUAWEI FreeBuds Pro 3

Wysoka jakość dźwięku, klarowne rozmowy, inteligentna łączność, adaptacyjna redukcja szumów i to wszystko z opcją komfortowego używania? Słuchawki HUAWEI FreeBuds Pro 3 Wam to zagwarantują.

HUAWEI FreeBuds Pro 3 oferują hybrydowy system redukcji szumów 3. generacji, który dostosuje się do Waszych potrzeb.

Rozmowy będą przyjemnością, przy wzmocnionym głosie rozmówcy i eliminacji hałasu z zewnątrz.

Realistyczny dźwięk, soczysty bas i długi czas pracy zadowolą nie jedną osobę.

Reklama

Najnowsze HUAWEI FreeBuds Pro 3, które dzisiaj miały swoją premierę, to zupełnie nowa generacja słuchawek TWS. Skrywają w sobie 2 przetworniki Ultra-Hearing, dzięki czemu dźwięk rzekomo jest realistyczny, a cyfrowy podział pasm gwarantuje im zakres od 14 Hz do aż 48 000 Hz. Za sprawą takich parametrów bas z pewnością nie będzie płaski, ale również “środkowe spektrum” wyraźne i bogate w szczegóły.

Tłumienie hałasów na nowym poziomie

Układ Kirin A2 optymalizuje sygnał, dzięki niemu możliwa jest obsługa prawie bezstratnych formatów audio. Dostępny jest również na pokładzie hybrydowy system redukcji szumów 3. generacji. Ten wg. Huaweia zapewnia czyste połączenia, bez zakłóceń, a rozmowy są wyraźne.

Słuchawki HUAWEI FreeBuds Pro 3 znacznie skuteczniej wychwytują głos podczas rozmów. Redukcja zakłóceń od wiatru została podobno poprawiona aż o 80% względem poprzedniego modelu. Ma być im nie straszny wiatr nawet o prędkości 9 m/s. Dzięki temu rozmowy podczas biegania czy innych aktywności, powinny nadal być przeprowadzane bez zakłóceń czy pauz.

Za wygłuszaniem wiatru stoją trzy mikrofony oraz czujnik przewodnictwa kostnego, ale to nie jedyne ich zadanie. One również wraz z algorytmem automatycznie dostosowywują poziom wytłumienia hałasu względem otoczenia. Natomiast tryb “świadomości” umożliwia słyszenie otoczenia, a podczas rozmów głos osoby, która przemawia jest wzmacniany.

Huawei deklaruje, że wydajność ANC wzrosła aż o 30% względem poprzedniego modelu. Teraz nawet uporczywy szum spowodowany poruszaniem się komunikacją miejską, samolotami, czy też samochodem (oczywiście jako pasażer) nie będzie straszny.

Reklama

Jakość i funkcjonalność

Potrójny korektor adaptacyjny “dorzuca do pieca” poprzez optymalizowanie dźwięku i dostosowanie parametrów. Dzieje się to po przeanalizowaniu poziomu głośności jaki macie ustawiony i warunków otoczenia w których przebywacie.

Warto wspomnieć o kodekach L2HC 2.0 i LDAC, które stoją na straży jakości i szczegółowości dźwięku wraz z certyfikatami HWA i Hi-Res Audio Wireless. Dzięki nim każdy z instrumentów ma być słyszalny, bez zlewania się.

Dla ludzi żyjących w biegu jest możliwość podłączenia ich do 2 urządzeń równocześnie. Przełączycie się pomiędzy nimi szybko z rozmów na komórce, na Wasza ulubioną muzykę z laptopa. Nie ważne czy funkcjonujecie na Androidzie czy iOS.

Jak wszystkie inne słuchawki Huawei, FreeBuds Pro 3 wspierane są przez aplikację Huawei AI Life. Ci szczęśliwcy, którzy mają smartfon lub tablet od Huawei mają w niej nową ciekawą opcję Audio Sharing. Dzięki niej można połączyć 2 pary słuchawek do 1 urządzenia, które nadaje dźwięk.

Ale co z baterią? Ta pozwala na 6,5 h nieprzerwanego słuchania bez włączonego ANC. Jeśli jednak zależy Wam na redukcji hałasu, to czas ten skróci się do 4,5 h. Natomiast etui ładujące ma pojemność 510 mAh – uwzględniając je do dyspozycji mamy do 31 h odtwarzania dźwięku bez ANC, a z nim 22 h. Po rozładowaniu słuchawek, wystarczy umieścić je na 40 minut w etui, aby te się naładowały do pełna.

Skoro mowa już o etui, to ma ono zaokrąglony kształt i waży 46 gramów. Skrzętnie ukryty metalowy zawias pozwala na 100 000 cykli otwierania i zamykania. Same pchełki ważą 5,8 grama. Wraz z nimi w zestawie są 4 pary silikonowych nakładek w rozmiatach od XS do L.

HUAWEI FreeBuds Pro 3 mają stopień odporności IP54, więc lekki deszcz, czy trening nie będą im straszne. Całość skąpana jest w 3 odcieniach do wyboru: klasyczna biel, mroźny srebrny i zielony.

Kwota jaką musicie wydać, aby nabyć te słuchawki to 899 zł.

Źródło: informacja prasowa

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!