Do
góry
rider_monster_mini_technostrefa

Premiera hulajnogi Rider Monster | Prawdziwy potwór z ogromnymi kołami!

Na rynku można znaleźć wiele elektrycznych jednośladów z kołami o rozmiarze 8.5-cala. Niektóre modele jak na przykład hulajnogi 4Swiss EX4 oraz EX6 mają koła 10-calowe. Jednak teraz na nasz rynek trafia model z kołami 16 i 20 cali.

Rider Monster to e-pojazd, którego sercem jest 350W silnik umożliwiający osiągniecie prędkości maksymalnej do 25 km/h oraz pokonywanie wzniesień o kącie nachylenia do 15 stopni. Elektryczna hulajnoga została wyposażona w wyjątkowo duże pompowane koła, przedni i tylny hamulec tarczowy oraz do tej pory niespotykany na rynku ogromny akumulator o pojemności aż 10Ah. Ten ma wystarczyć na przejechanie maksymalnie 30 km, ten wynik oczywiście będzie zależeć od wybranego trybu jazdy oraz powierzchni, po której będziecie jechać.

Dłuższy czas pracy na baterii, mocny silnik i duże koła sprawiają, że nowy model Rider Monster – w przeciwieństwie do większości obecnych na rynku modeli hulajnóg – nadaje się do jazdy nie tylko w mieście, ale i po wymagającym, terenowym podłożu. Można się pokusić o stwierdzenie, że to jeden z niewielu modeli gotowy na Polskie drogi i bezdroża.

🛒 Kup Hulajnogę Rider Monster

➡ Pojazdy elektryczne w SUPER cenach

Zastosowane w hulajnodze pompowane koła są zdecydowanie większe niż w urządzeniach tego typu. Przednie ma wymiar 20 cali, a tylne 16 cali, dzięki czemu jednoślad charakteryzuje się dużym 16-centymetrowym prześwitem. Komfort jazdy zapewnia też regulowana wysokość kierownicy – dzięki temu zabiegowi hulajnogę w szybki i łatwy sposób można dopasować do wzrostu użytkownika. Pojazd uruchamia się przy pomocy kluczyka, co sprawia, że można go zostawić przed sklepem lub biurem.

Obok włącznika znajduje się wyświetlacz pokazujący informacje o stanie naładowania baterii, natomiast lampkę i klakson włącza się za pomocą dwóch przycisków umieszczonych przy manetce. Urządzenie zostało także wyposażone w przedni i tylny hamulec tarczowy, co zapewnia bezpieczeństwo w nagłych sytuacjach gwarantując możliwie najkrótszą drogę hamowania.

Rider Monster ładuje się od 4 do 5 godzin. Dystans, który można przejechać na jednym cyklu baterii to nawet 30 km. Hulajnoga, która waży 19 kg rozpędza się do 25 km/h. Pojazd jest przeznaczony dla użytkowników, których masa ciała nie przekracza 120 kg. Pełną specyfikację techniczną znajdziecie poniżej:

 • Wymiary: 156 x 53 x 105-120 cm
 • Średnica kół: Przód 20′, Tył 16′
 • Prędkość maksymalna: do 25 km/h
 • Moc silnika: 350W
 • Zasięg maksymalny: do 30 km
 • Kąt natarcia (wzniosu): 15°
 • Akumulator: 10Ah
 • Napięcie akumulatora: 36V
 • Czas ładowania baterii: ok 4-5 godzin
 • Max dozwolone obciążenie: 120 kg
 • Min wymagane obciążenie: ok 30 kg
 • Wysokość do ziemi: 16 cm
 • Waga: ok 19 kg

Na koniec tradycyjnie pozostała kwestia ceny. Za ten model z pełnym wcześniej wspomnianym wyposażeniem trzeba zapłacić 2199 zł. Nie jest to mała suma, ale nie ma się, co spierać, że sama konstrukcja jest mocno niecodzienna i bardzo rzadko spotykana. Hulajnoga Rider Monster kosztuje 2199zł i jest dostępna w sklepie 4cv.

🛒 Kup Hulajnogę Rider Monster

➡ Pojazdy elektryczne w SUPER cenach

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!