Prime Video zakłada nową platformę z polskimi filmami

Amazon ciągle kombinuje z dodawaniem kolejnych miniserwisów do Prime Video, które są swego rodzaju uzupełnieniem bazy podstawowej, oferowanej przez platformę. Teraz zaproponowano kolejną innowację – serwis zawierający polskie filmy. Jak on wygląda?

Awatar Karolina Burnagiel

Amazon dodaje miniserwis Dobre, bo polskie do swojej usługi Prime Video.

Miniplatforma zawiera na ten moment około 100 polskich filmów, zarówno tych starszych, jak i nowszych.

Przez tydzień dostęp do serwisu będzie darmowy, po tygodniu jego cena będzie wynosić 7,99 zł. Trzeba mieć jednak także wykupiony abonament Prime.

Eksperymenty Amazona tym razem zaprowadziły go w naszą stronę. Dlaczego? Prime Video ma teraz nową miniplatformę streamingową o nazwie “Dobre, bo polskie”. Serwis zawiera ponad 100 filmów pochodzących z naszego pięknego kraju. Amazon w ten sposób stara się w ciekawy sposób dopełnić podstawową ofertę swojej strony o dodatkowe pozycje. 

Jak się okazuje, w ostatnich miesiącach kolejne miniserwisy i różnorakie bonusy pojawiają się na Prime Video jak grzyby po deszczu. Na przykład pod koniec kwietnia powstał kanał MGM, który zaproponował klientom częściowy dostęp do katalogu tejże wytwórni. Sama firma Amazon zapłaciła za tę przyjemność 8,5 miliarda dolarów. Pod koniec lipca z kolei pojawił się kanał FILM TOTAL, zawierający głównie produkcje pochodzące od bardziej niszowych dystrybutorów. Docierając już do końca bieżącego roku, w połowie listopada Prime powitał kolejny kanał o nazwie FilmBox. Użytkownik może na nim znaleźć różne pozycje z poprzednich dekad, a także programy dokumentalne. 

Źródło: materiały własne.

Najnowszą minigwiazdą Prime stał się jednak kanał dedykowany filmom polskim. “Dobre, bo polskie” na ten moment zawiera około 100 tytułów, wśród których można znaleźć pozycje zarówno świeże, jak i starsze klasyki. Internauta będzie mógł zobaczyć m.in. ostatnie filmy Patryka Vegi, polskie nowości, np. “Kogel Mogel 4” czy “Gierek”, a także hity poprzednich dekad, jak “Seksmisja”, “Psy”, “Faraon” czy “Vabank”. 

Pierwszy tydzień dostępu do Dobre, bo polskie jest darmowy, jednak trzeba mieć wykupiony abonament Prime Video. Po tygodniu cena za serwis będzie wynosić 7,99 zł. Przypominamy także, iż subskrypcja do Prime kosztuje 10,99 zł w opcji miesięcznej lub 49 zł w promocyjnej wersji rocznej. Oczywiście, Amazon również oferuje okres próbny do swojego serwisu Prime: jest to 30 dni za darmo, jeśli jeszcze nigdy z niego nie korzystaliście. 

Źródło: materiały własne.

Co sądzicie o nowym polskim elemencie Amazona? Będziecie oglądać? No cóż, chyba zawsze warto spróbować? 

Źródło: Filmozercy.com

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Na razie brak komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!
Starsze komentarze Nowsze komentarze


Przeszukaj portal TechnoStrefa.com

Pokaż wszystkie wyniki

Brak wyników.