EcoFlow

EcoFlow na targach ENEX 2024. Krok w stronę inteligentnej przyszłości energetycznej

Już w przyszłym tygodniu podczas targów ENEX 2024, marka EcoFlow zaprezentuje swoje najnowsze produkty. Mowa tu o trójfazowym systemie PowerOcean, menedżerze energii PowerInsight czy ładowarce do pojazdów elektrycznych PowerPulse.

Awatar Kamil Malczyk

Główną misją marki EcoFlow jest chęć rozwoju tematu inteligentnej energii odnawialnej za sprawą innowacyjnych rozwiązań.

Ostatnio, podczas specjalnej konferencji, dziennikarze mogli zobaczyć najnowsze efekty długich starań marki, które już w drugim tygodniu lutego zostaną zaprezentowane podczas targów ENEX 2024 w Kielcach.

PowerOcean DC Fit – rewolucja w fotowoltaice dzięki produktom EcoFlow

PowerOcean DC Fit umożliwia integrację z domowymi instalacjami słonecznymi, dzięki czemu oddzielny falownik magazynujący jest zbędny. Nie tylko znacznie skraca to sam proces instalacji, ale również pozwala uniknąć długiego procesu uzyskiwania wszystkich potrzebnych pozwoleń na podłączenie do sieci.

EcoFlow PowerOcean DC Fit

Co więcej, „rewolucyjny produkt” od firmy EcoFlow zapewnia modułową konstrukcję umożliwiającą dostosowanie do potrzeb rozbudowy z użyciem od 5 kWh do nawet 15 kWh – w zależności od potrzeb danego gospodarstwa domowego.

Logo TechnoSTREFA TechnoStrefa.com

Najlepsze pomysły na prezent na Dzień Ojca 2024!

W 2024 roku Dzień Ojca, jak zresztą co roku w Polsce przypada na 23 czerwca. Tym razem ten dzień przypada na niedzielę. Dlatego już teraz przygotowaliśmy dla Was listę ciekawych prezentów i upominków, dla Waszych tatków.

Czytaj artykuł

Niższe koszty początkowe dzięki trójfazowemu systemowi PowerOcean

Kolejnym z produktów, które marka EcoFlow zaprezentowała na konferencji dla dziennikarzy, jest trójfazowy system PowerOcean o pojemności bazowej 5 kWh (możliwość rozszerzenia do 45 kWh). Charakteryzuje się on „elastycznością inwestycji początkowych, wyjątkowymi zabezpieczeniami, niezawodnością zasilania rezerwowego i inteligentnym sterowaniem”.

EcoFlow trójfazowy system PowerOcean

Jaka jest więc główna różnica? W przeciwieństwie od szeregowych układów baterii (wymagających od dwóch do trzech baterii), trójfazowy system PowerOcean (oraz PowerOcean DC Fit) wymaga wyłącznie jednej baterii. W ogólnym rozrachunku oznacza to znacznie łatwiejsze przejście domów na energię słoneczną.

Logo TechnoSTREFA TechnoStrefa.com

Jaki zasilacz awaryjny (UPS) w obliczu kryzysu? Ranking 2023

Zasilacz awaryjny (UPS) to urządzenie z myślą o tych, którzy chcą zadbać o zdrowie swoich urządzeń, ale również kryzysowe banki energii. Może i nie są w stanie zagwarantować wielu kolejnych godzin pracy, ale mogą uratować ten wykonany, ale nie zapisany progres.

Czytaj artykuł

Mądrze zarządzaj swoją energią

Nie możemy również zapomnieć o domowym menedżerze energii PowerInsight i ładowarce do pojazdów elektrycznych PowerPulse. Pierwszych z nich monitoruje zużycie energii, a także zarządza nim i kontroluje podłączone urządzenia w celu optymalizacji efektywności energetycznej i obniżenia kosztów.

EcoFlow - konferencja dla dziennikarzy

Ładowarkę możemy za to zsynchronizować z całą serią produktów PowerOcean, tworząc tym samym dobrze działający ekosystem zarządzania energią odnawialną. PowerPulse „zapewnia szybkie ładowanie o mocy 11 kW, co przekłada się na zwiększenie zasięgu do 100 kilometrów już w ciągu jednej godziny”.

Dostępność wspomnianych produktów w Polsce

System PowerOcean DC Fit i trójfazowy system PowerOcean są dostępne w Polsce. Zainteresowani klienci mogą odwiedzić stronę EcoFlow, aby uzyskać więcej informacji. PowerInsight i PowerPulse będą dostępne w Polsce w połowie lutego.

Korzystacie z energii odnawialnej w swoich gospodarstwach domowych? Który produkt z floty EcoFlow wzbudza w Was największe zainteresowanie?

ŹRÓDŁO: materiały prasowe

Awatar Kamil Malczyk

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Na razie brak komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!
Starsze komentarze Nowsze komentarze


Przeszukaj portal TechnoStrefa.com

Pokaż wszystkie wyniki

Brak wyników.