Black Friday to za mało? EZVIZ przecenia sprzęty w ramach BLACK MONTH!

Black Friday to za mało? EZVIZ przecenia sprzęty w ramach BLACK MONTH!

Black Friday jest już tak popularny, że firmy nie ograniczają się już do pojedynczego dnia promocji. EZVIZ idzie o krok dalej i ogłasza akcję Black Month, w ramach której przez niemal 30 dni będziecie mogli skorzystać z wyjątkowych okazji!   

Choć „standardowe” święto promocji, czyli Black Friday, obchodzi się dopiero 24 listopada, od dłuższego czasu można już usłyszeć o podobnych inicjatywach.

Black Friday, Black Week, a nawet Black Month! EZVIZ ogłosiło akcję, w ramach której do 11.12 będziecie mogli zakupić ich sprzęty w obniżonych cenach!

Reklama

Co znajdziecie w ofercie EZVIZ?

EZVIZ to chińska marka, kojarzona przede wszystkim z produktami typu smart, które już od dłuższego czasu możemy swobodnie zakupić w Polsce. W ich ofercie królują między innymi odkurzacze i roboty sprzątające, czyli inteligentne urządzenia, za stosunkowo niską cenę wyręczą Cię z domowych obowiązków!

EZVIZ - szczegóły akcji Black Month

Mowa tutaj o robocie odkurzająco-mopującym RE 5 oraz jego starszym bracie, modelu RE 5 Plus, wyróżniającym się między innymi samouszczelniającą się stację ładującą. Warto wspomnieć, że te niewielkie urządzenia są w stanie – na jednym ładowaniu – dokładnie wyczyścić powierzchnię o rozmiarze 300 m2!

Logo TechnoSTREFA TechnoStrefa.com

Sprzątanie nie musi być męczące! EZVIZ prezentuje nowe roboty sprzątające

Sprzątanie, zwłaszcza przy posiadaniu zwierząt domowych, które gubią sierść lub włosy, potrafi być naprawdę męczące. Odpowiedzią na ten problem mogą być inteligentne roboty sprzątające, na przykład ze stajni EZVIZ!

Czytaj artykuł
Reklama

Black Month – co warto wiedzieć o akcji?

Jak już wspominaliśmy, EZVIZ nie chciało bawić się w żadne półśrodki, więc zamiast obchodów Black Friday, czy nawet Black Week, przedstawiciele marki ogłosili ostatnio start akcji o nazwie Black Month!

W związku z tym, od 16 listopada do 11 grudnia, klienci mogą zakupić wybrane sprzęty producenta po obniżonych cenach – nawet do 35% taniej! Jakie produkty biorą udział w akcji promocyjnej Black Month?

EZVIZ - szczegóły akcji Black Month

Co ciekawe, czarnomiesięczne promocje dotyczą nawet najnowszych produktów z oferty EZVIZ, czyli wspomnianych wcześniej: RE 5 (899 zł, wcześniej 1200 zł) oraz RE 5 Plus (1099 zł, wcześniej 1500 zł). Taniej możecie kupić również modele: RH1 – 1299 zł, RH2 – 1899 zł, RS2 – 2499 zł, RC3 – 599 zł oraz RC3 Plus – 899 zł.

Z promocyjnych cen na produkty EZVIZ możecie skorzystać podczas zakupów na Allegro oraz w sklepie online EC Systems oraz w sieciach sklepów x-kom, Media Markt, Media Expert, RTV Euro AGD, Techlord, Neonet i Rozetka.

Wolicie Black Friday, czy dłuższe inicjatywy, jak Black Week czy nawet Black Month? Rozglądacie się za nowym urządzeniem sprzątającym?

ŹRÓDŁO: informacja prasowa EZVIZ

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!