realme 11 Pro i realme 9 Pro+ TANIEJ na Black Friday!

realme 11 Pro i realme 9 Pro+ TANIEJ na Black Friday!

Już 24 listopada odbywa się Black Friday, czyli najpopularniejszy na całym świecie, wyjątkowy dzień dla poszukiwaczy promocji. Jakie zniżki prezentuje z tej okazji realme i ile trzeba będzie zapłacić za ich smartfony?

Czekaliście na światowe święto promocji? Świetnie się składa, bo ten dzień kryje się tuż za rogiem – tegoroczny Black Friday już 24 listopada!

Poszukiwacze promocji mogą zaoszczędzić kilkaset złotych, jeśli w tym okresie zdecydują się na zakup jednego z popularnych smartfonów od realme!

Reklama

Które smartfony realme będą tańsze?

Z okazji tegorocznego święta promocji znanego jako Black Friday, które odbędzie się już w najbliższy piątek – 24 listopada, realme przygotowało specjalne promocje. W ramach trwającej akcji, klienci mogą zaoszczędzić nawet kilkaset złotych na zakupie jednego ze smartfonów objętych czarnopiątkowymi zniżkami.

realme 9 Pro+ na Black Friday

Mowa tutaj między innymi o modelu realme 9 Pro+, czyli telefonu, który zadebiutował w lutym ubiegłego roku. O tej serii smartfonów pisaliśmy swego czasu na naszej stronie, więc jeśli chcecie bliżej poznać, czym charakteryzuje się ten model, zapraszamy do dedykowanego tekstu na jego temat!

realme 11 Pro na Black Friday

Drugi z objętych promocją smartfonów, to sprawa zdecydowanie świeższa, bowiem w tym przypadku mówimy o modelu realme 11 Pro, który zadebiutował w czerwcu tego roku. Jego największą zaletą są zdecydowanie flagowe aparaty z „najlepszym zoomem na świecie”, co trzeba docenić, zwłaszcza patrząc na cenę tego smartfona.

Logo TechnoSTREFA TechnoStrefa.com

FakeFriday, czyli jak nie ulec oszustwom!

Black Friday – oprócz ogromnych promocji – jest również idealną okazją do nieuczciwego zarabiania na klientach. I tutaj z pomocą przychodzi FakeFriday, czyli strona internetowa z historią cen produktów w ostatnich miesiącach!

Czytaj artykuł
Reklama

Ceny smartfonów, do kiedy trwa akcja?

Tańsze z urządzeń objętych zniżkami na Black Friday, czyli smartfon realme 9 Pro+ w wariancie 8 GB RAM i 256 GB pamięci na dane, możecie zakupić za 1499 zł (ostatnia najniższa cena w sklepie producenta – 1688 zł). Akcja trwa do 23 listopada, a zakupu możecie dokonać za pośrednictwem strony producenta.

Drugi z wspominanych modeli – realme 11 Pro – to koszt nieco wyższy, bowiem za telefon z 8 GB pamięci RAM i 256 GB pamięci na dane musicie zapłacić 1699 zł (ostatnia najniższa cena w sklepie producenta – 1799 zł). W tym przypadku akcja trwa do 30 listopada, a telefon możecie kupić na stronach producenta: tej lub tej.

Planujecie jakieś większe zakupu z okazji tegorocznego Black Friday? Co uważacie o smartfonach objętych promocją – warto, czy nie warto?

ŹRÓDŁO: informacja prasowa

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!