Do
góry

Ostatnie sztuki! Przedsprzedaż Xbox Series X i S

Stało się! Dziś wystartowała przedsprzedaż na konsolę Xbox Series X oraz Series S. Obydwa warianty są już dostępne w polskich sklepach.

Cała procedura składania zamówienia może wyglądać różnie w zależności od sklepu. W przypadku RTV Euro AGD mówimy o zakupie „biletu”, który przy okazji premiery upoważni Was do nabycia pełnej konsoli. Rozwiązanie dość proste i eleganckie, które nie zmusza Was jednocześnie do zamrożenia całkiem sporej kwoty gotówki.

Przedsprzedaż Xbox

Po zakupie takiego biletu do Waszego konta zostanie przypisany specjalny kod rabatowy. Jest on gwarancją, że konsoli dla Was nie zabraknie. Przynajmniej do 7 dni po premierze, bo właśnie taką ważność ma bilet. Oficjalna sprzedaż konsoli rozpoczyna się z dniem 10 listopada tego roku. Sklep RTV Euro AGD poinformuje Was dodatkowo najpóźniej 4 listopada o rozpoczęciu się sprzedaży konsoli i możliwości zrealizowania kodu rabatowego będącego też wspomnianym biletem.

Już teraz obydwie konsole dostępne są dostępne także w sprzedaży ratalnej. Sklep RTV Euro AGD oferuje w tym wypadku opcję 40 rat x 0%. Jeżeli więc nie macie obecnie dostatecznych środków lub po prostu nie chcecie mrozić tak dużej ilości gotówki to może być to rozwiązanie idealne dla Was.

Next-geny od Microsoftu

O samych Xbox’ach mówiliśmy już nie raz i nie dwa. Nadchodzące konsole giganta z Redmond mają ogromny potencjał. Sposobność by odwrócić szalę zwycięstwa, w tak zwanej „konsolowej wojnie” na swoją stronę. Nie można przy tym zapominać o takich usługach jak Game Pass, który ostatnio został rozbudowany przez kolejne tytuły. Dzięki temu staje się on atrakcyjnym kąskiem dla osób, którym brakowało czasu na gry z obecnej generacji.

Przedsprzedaż Xbox

Jednocześnie sama usługa Game Pass w wersji Ultimate sprawia, że zyskujecie dostęp do wszystkich premier growych Microsoftu. I to w dniu ich sklepowej premiery. Nie musicie nawet wychodzić z domu, wystarczy, że pobierzecie takie gry na Waszą konsolę i zaczniecie grać.

Choć Series S ma być konsolą oferującą znacznie niższą wydajność to wciąż jest to ciekawa propozycja, dla wszystkich tych, którzy nie przywiązują wielkiej wagi do rozdzielczości. Bo trzeba o tym wspomnieć Series S działa w rozdzielczości 1440p, a nie 4K. Jednak Sama różnica nie powinna być aż tak widoczna, oczywiście, jeżeli będziecie siedzieć w odpowiedniej odległości od monitora czy telewizora.

Przedsprzedaż Xbox

Z kolei Series X to niewątpliwie najmocniejsza konsola do gier, jaka kiedykolwiek powstała. Przynajmniej pod względem specyfikacji czy osiągów. Mamy nadzieję, że deweloperzy w odpowiedni sposób podejdą do tak ogromnej mocy obliczeniowej i w pełni ją wykorzystają już w dniu premiery oferując doskonałej jakości gry. Bo przecież na końcu liczą się gry, a nie sam sprzęt, który je uruchamia.

Źródło: informacja prasowa

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!