Przystań Xiaomi – wakacyjna inicjatywa

Jeśli znudziło Ci się leżenie na plaży, to możesz wpaść na przystań Xiaomi. Producent sprzętu elektrycznego przygotował wiele gier, zabaw czy warsztatów!

Xiaomi sprzeciwia się wakacyjnej nudzie i przygotowuje mobilny punkt dla fanów plażowych doznań. Trasa po Polsce rusza zaraz na początku lipca i obejmuje cztery miejscowości znajdujące się nad polskim wybrzeżem Morza Bałtyckiego.

Przystań Xiaomi

W specjalnie przygotowanych punktach każdy chętny może przetestować i zakupić wybrane produkty chińskiego producenta czy wziąć udział w prostych konkurencjach z nagrodami (do wygrania m.in. piłki plażowe, torby plażowe i zimne napoje sygnowane logo Xiaomi). A poza tym możecie zaszaleć i zrobić… szybkie pranie! Tak jest! Oficjalnie zapowiedziano, że gościom zostaną udostępnione specjalne pralki. To się nazywa gest. 

Xiaomi zaplanowało akcję na 54 dni i na ten czas przygotowało aż 15 000 upominków dla swoich gości. To jednak nie koniec atrakcji, albowiem przygotowano m.in. warsztaty z jogi i zumby, „piłeczkowy labirynt”, gigantyczną jengę, zawody w limbo i klasyczną grę w bule. Jeśli chcecie wpaść do “Przystani Xiaomi” to będzie ona dostępna w następujących terminach:

  • 2 – 11 lipca 2021 – Międzyzdroje
  • 16 – 25 lipca 2021 – Kołobrzeg
  • 30 lipca – 15 sierpnia 2021 – Łeba
  •  20–31 sierpnia – Władysławowo

Akcje marketingowe w Polsce

Xiaomi dość sporo inwestuje w marketing na terenie Polski, co może wydawać się zaskakujące z naszej perspektywy. Nie należymy do największych rynków zbytu na liście firmy, ale mimo to dostajemy ciekawe akcje marketingowe. Pierwszą dużą akcją było otwarcie oficjalnego salonu Xiaomi mieszczącego się w Warszawie w 2017 roku. Wówczas na pierwszych szczęśliwców czekały wyjątkowe promocje m.in. 50 smartfonów Redmi 4X za jedyne 49,99 zł. Nic dziwnego, że pod sklepem zgromadziły się dziesiątki osób, które sprawiły niemało problemów zarówno obsłudze sklepu, jak i całej galerii handlowej.

Później Xiaomi planowało dużo rozważniej promocje oraz wszelkie akcje promocyjne. Natomiast pod koniec 2020 roku Xiaomi ruszyło z samodzielną kampanią telewizyjną na terenie Polski. 

Z kolei w 2019 roku Grupa Filmowa Darwin i Xiaomi połączyły siły tworząc serię krótkich filmików Mi Boyz, które trafiały na polski YouTube Xiaomi. “Darwini” zyskali ogromne uznanie w sieci za sprawą krótkometrażowy skeczy wykonywanych z wysoką jakością oraz z inteligentnym humorem. Natomiast krótkie filmiki, które powstawały w ramach współpracy z Xiaomi to wyjątkowe perypetie pracowników sklepów producenta. Te w zabawny sposób prezentowały najnowsze produkty oraz oferty. 

Źródło: informacja prasowa 

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!