YUMISU

Fotele komputerowe bez wad? Recenzja YUMISU 2052 i 2053.

Z każdym rokiem wygoda, jak i ergonomia pracy stają się bardziej popularnym tematem. Świadomość użytkowników się zwiększa, więc większy staje się i wybór. Jak pod tym względem wygląda oferta Yumisu?

Awatar Kamil Malczyk

W czasach popularyzacji home office, na rynku foteli do pracy i grania nowe marki wyrastają jak grzyby po deszczu, jednak często nie oferują one użytkownikom nic specjalnego. Wiele z nich oferuje wręcz do złudzenia podobne, nieprzemyślane produkty.

Jednak jak jest w przypadku Yumisu? To zdecydowanie wyjście poza ten schemat. Od samego otrzymania paczki możemy odczuć przywiązanie do detali i wysoką jakość wykonania. Jednak magia nie pryska po otwarciu paczki, bo każdy element wykonany jest solidnie z dokładnością i przemyśleniem. A jak użytkowanie?

YUMISU 2052 „zaprojektowany pod wygodę oraz kwestie użytkowe”

Fotel YUMISU 2052 swoim profilem nawiązuje do foteli rodem z rajdówki, jednak spokojnie! To nie jest zwykły fotel, bije od niego oryginalność, gdyż zdecydowanie widać świadomą selekcję elementów najważniejszych do osiągnięcia wygody i ergonomii, a ostatecznie wykorzystanie ich w realiach biurowych. Model 2052 dostępny jest w dwóch wariantach: w obiciu z czarnej tkaniny, lub skóry syntetycznej.

c

Wróćmy do profilowania, które jest zdecydowanie wygodniejsze, niż w przypadku wielu standardowych foteli. Użytkownicy modelu 2052 nie muszą martwić się o ograniczone możliwości ruchów nogami czy dyskomfort, wynikający ze ściśnięcia ud czy barków. A jeżeli jesteś użytkownikiem “wagi ciężkiej” to tym bardziej będzie to fotel dla Ciebie! Siłownik przystosowany jest aż do 180 kg.

YUMISU 2053 edycja TechnoStrefa

O dodatkowy komfort użytkownika zadbają również wykończone welurem poduszki, które służą wspieraniu głowy i lędźwi. Co ważne! Nie doświadczymy tu nieestetycznych pasków, bo poduszki w fotelach Yumisu są mocowane na magnes!

Logo TechnoSTREFA TechnoStrefa.com

Jaki robot sprzątający kupić? Ranking – 2024

Jaki robot sprzątający? Na to pytanie jeszcze do niedawna była tylko jedna odpowiedź – Roomba. Teraz to już nie takie oczywiste, ale mimo tego postaramy się Wam nieco ułatwić wybór odpowiedniego modelu dla Waszych potrzeb.

Czytaj artykuł

YUMISU 2053, czyli „bezkonkurencyjna jakość bez żadnych kompromisów”

W modelu 2023 najważniejszą cechą jest swoboda! Siedzisko i oparcie wyprofilowane są tak, aby użytkownik miał pełną swobodę ruchów, zarazem siedząc wygodnie i pewnie. Jeśli nie chcecie, aby Wasze nogi i barki były jakkolwiek ograniczone w poruszaniu się na boki – model 2053 może okazać się strzałem w dziesiątkę!

YUMISU 2053 edycja TechnoStrefa

Jak w każdym modelu Yumisu, tak i tutaj możemy korzystać z szerokiego zakresu regulacji tj. regulacja podłokietników w czterech płaszczyznach, wysokość fotela, regulacja kąta oparcia oraz wychylenia siedziska. Przy tym ostatnim na chwilę się zatrzymamy, bo siedzisko oprócz funkcji bujania dzięki wykorzystanemu mechanizmowi Ergomultiblock ma możliwość zablokowania na wybranym stopniu wychylenia. 

YUMISU 2053 edycja TechnoStrefa

Dodatkowo welurowe poduszki wypełnione pianką memory montowane magnetycznie i otrzymujemy fotel, który będzie dokładnie taki jaki sobie zażyczymy! Mnogość regulacji pozwoli na idealne dostosowanie fotela do pracy czy grania, a gdy będziesz potrzebował chwili wytchnienia to i nawet na drzemkę!

Jakie macie podejście do foteli biurowych i z jakiego fotela Wy korzystacie na co dzień? Korzystaliście kiedykolwiek z produktów tej firmy?

ŹRÓDŁO: Yumisu, opracowanie własne

Awatar Kamil Malczyk

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Na razie brak komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!
Starsze komentarze Nowsze komentarze


Przeszukaj portal TechnoStrefa.com

Pokaż wszystkie wyniki

Brak wyników.