Do
góry
redhydrogenone

Red Hydrogen One – dzisiaj premiera!

Wczoraj w sieci pojawiła się info-grafika zapowiadając kolejne szczegóły dotyczące smartfonu jedynego w swoim rodzaju. Red Hydrogen One, to pierwsze urządzenie z tak zwanym ekranem holograficznym.

Wyprodukowany przez Leia ekran o przekątnej 5.7” posiada możliwość wyświetlania 2D oraz tworzenia obrazów holograficznych. Jego rozdzielczość to 2560×1440, 515ppi. Jednak nie jest to jedyny punkt sprzedażowy, firma Red zajmuje się bowiem produkcją jednych z najbardziej zaawansowanych kamer na świecie i jest bardzo cenionym graczem na rynku z niemałym doświadczeniem.

W przypadku pozostałych podzespołów sytuacja prezentuje się następująco: Snapdragon 835, 6 GB RAM oraz pokaźnych rozmiarów bateria o pojemności 4500mAh. Na froncie zarówno nad jak i pod ekranem swoje miejsce znalazły głośniki stereo, rozwiązanie podobne co w obydwu generacjach Razer Phone’a.

Nie zabrakło miejsca na gniazdo jack 3.5 mm, do ładowania i komunikacji posłuży nam wtyk USB-C. Ciekawym dodatkiem jest dodatkowy przycisk migawki aparatu umieszczony na dole prawego boku. Natomiast na plecach znalazły się punkty kontaktowe, dokładnie takie jak w Lenovo Moto Z2. Daje to jasny przekaz, że Red planuje wydawać dodatki rozszerzające możliwości telefonu.

Przycisk odblokowywania został zintegrowany z czytnikiem linii papilarnych, front chroni szkło Gorilla Glass 5. Wewnątrz znajdziemy 128 GB pamięci wbudowanej, którą rozszerzyć możemy za pomocą kart microSD. Znajdują się tam także sloty na dwie karty SIM.

Red Hydrogen One będzie dostępny w trzech wersjach kolorystycznych. Black Aluminium, Shadow Aluminium oraz Titanium. Cena za wersję z aluminiową obudową rozpoczyna się od 1299$ natomiast za wersję tytanową trzeba zapłacić 1599$.

Źródła:

1. The Verge
2. Android Central
3. 9to5google

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!