Kategorie
Home News Smartfony Tech

Red Hydrogen One – dzisiaj premiera!

Wczoraj w sieci pojawiła się info-grafika zapowiadając kolejne szczegóły dotyczące smartfonu jedynego w swoim rodzaju. Red Hydrogen One, to pierwsze urządzenie z tak zwany ekranem holograficznym. Wyprodukowany przez Leia ekran o przekątnej 5.7” posiadający możliwość wyświetlania 2D oraz wrzenia obrazów holograficznym. Jego rozdzielczość to 2560×1440, 515ppi. Jednak nie jest to jedyny punkt sprzedażowy, firma Red zajmuje się bowiem produkcją jednych z najbardziej zaawansowanych kamer na świecie i jest bardzo cenionym graczem na rynku z niemałym doświadczeniem.

R E K L A M A

Zobacz inne smartfony! ↪️ https://technostrefa.com/ceny_smartfonow


W przypadku pozostałych podzespołów sytuacja prezentuje się następująco: Snapdragon 835, 6 GB RAM oraz pokaźnych rozmiarów bateria o pojemności 4500mAh. Na froncie zarówno nad jak i pod ekranem swoje miejsce znalazły głośniki stereo, rozwiązanie podobne co w obydwu generacjach Razer Phone’a.

Nie zabrakło miejsca na gniazdo jack 3.5 mm, do ładowania i komunikacji posłuży nam wtyk USB-C. Ciekawym dodatkiem jest dodatkowy przycisk migawki aparatu umieszczony na dole prawego boku. Natomiast na plecach znalazły się punkty kontaktowe, dokładnie takie jak w Lenovo Moto Z2. Daje to jasny przekaz, że Red planuje wydawać dodatki rozszerzające możliwości telefonu.

Przycisk odblokowywania został zintegrowany z czytnikiem linii papilarnych, front chroni szkło Gorilla Glass 5. Wewnątrz znajdziemy 128 GB pamięci wbudowanej, którą rozszerzyć możemy za pomocą kart microSD. Znajdują się tam także sloty na dwie karty SIM.


Zobacz inne smartfony! ↪️ https://technostrefa.com/ceny_smartfonow


Red Hydrogen One będzie dostępny w trzech wersjach kolorystycznych. Black Aluminium, Shadow Aluminium oraz Titanium. Cena za wersję z aluminiową obudową rozpoczyna się od 1299$ natomiast za wersję tytanową trzeba zapłacić 1599$.

Źródła:

1. The Verge

2. Android Central

3. 9to5google

R E K L A M A
Facebook Comments

Autor: Ziemowit Wiśniewski

Geek z dużym dystansem do siebie. Zapalony miłośnik sprzętu audio, a w szczególności słuchawek. Meloman, w wolnych chwilach gracz i projektant 3D.