Do
góry

Redmi AirDots 2 już za chwilę? | Najnowsze informacje!

Marka Redmi znana jest wielu osobom, szczególnie tym, który są fanami przystępnych cenowo technologii. Najczęściej kupowane słuchawki TWS są właśnie tej marki, a niedawno zaprezentowano opaskę Fit także od Redmi.

Teraz do nich dołączyć mają dołączyć dwie pary zupełnie nowych słuchawek bezprzewodowych – Redmi AirDots 2 oraz Redmi SonicBass Wireless.

Pierwsza generacja bezprzewodowych słuchawek została zaprezentowana już ponad rok temu i właściwie od razu zyskała ogromną popularność. Były to i wciąż są jedne z najbardziej przystępnych cenowo słuchawek TWS na rynku. Po tym marka Redmi miała szansę faktycznie rozkwitnąć, nie tylko dzięki smartfonom, ale także elektronice użytkowej. Dowodem może być między innymi opaska Fit, która został niedawno zaprezentowana.

Teraz jednak Redmi planuje wypuścić dwa nowe modele słuchawek bezprzewodowych. Jedne z nich będą następcami dobrze już znanych AirDots, a drugie to zupełna nowość, przynajmniej w portfolio tej marki.

Redmi AirDots 2

Słuchawki Redmi AirDots 2 otrzymały nowy certyfikat, co bezpośrednio potwierdzają informacje Bluetooth SIG. Jednocześnie poznaliśmy ich oznaczenie modelowe, czyli TWSEJ061LS.

➡ Kup Redmi AirDots

↪ Sprawdź inne słuchawki TWS

Jedną z teorii na temat nowej generacji słuchawek TWS od Redmi, był tak zwany rebrand istniejącego już modelu, a konkretniej Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Basic. Jednak jak sugeruje zupełnie nowa certyfikacja będą to dwa rożne modele. Jednak może się okazać, że będą się one różnić jedynie z zewnątrz, natomiast zewnętrzny design pozostanie bez zmian.

Jednak informacji potwierdzających tę tezę jak na razie brakuje. Pewnym jest jednak to, że zupełnie nowy model słuchawek TWS od Redmi będzie działał w oparciu o Blutetooth 5.0.

Redmi SonicBass Wireless

To ma być propozycji dla wszystkich tych, którzy za prawdziwie bezprzewodowymi słuchawkami po prostu nie przepadają. Model SonicBass Wireless ma być powiem połączony czymś na kształt pałąka. Nie jest jednak jasne czy będzie to konstrukcja sztywna, z możliwością schowania samych słuchawek. Czy tez może bardziej elastyczna jak w przypadku między innymi One Plus Bullet.

Tak czy inaczej, tak jak w przypadku poprzedniego modelu na 100% znamy już ich nazwę kodową (INLYEJ02LS) oraz możemy potwierdzić, że będą korzystać z chipu Bluetooth 5.0.

➡ Kup Redmi AirDots

↪ Sprawdź inne słuchawki TWS

Premiera?

Certyfikacja Bluetooth to jeden z ostatnich kroków zanim sprzęt, a w tym przypadku słuchawki zostaną zaprezentowane światu. Można by wręcz pokusić się o stwierdzenie, że te zostaną zaprezentowane na przestrzeni zaledwie kilku dni. Tak w rzeczywistości może się stać, jednak obecnie panująca sytuacja znacząco ogranicza nie tylko wszelkiego rodzaju premiery, ale też bardzo mocno wpływa na sytuację ekonomiczną.

Jednak jak już udowodniło między innymi Xiaomi wraz z premierą Mi 10, takie eventy są możliwe nawet w sieci. Tak czy inaczej premiera nowych modeli słuchawek od Redmi jest już dosłownie „za rogiem” i nie pozostaje nam nic innego jak oczekiwać kolejnych przecieków lub ich oficjalnej zapowiedzi.

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!