Revolut rozdaje pieniądze! Nawet do 875 zł kompletnie za darmo

Revolut rozdaje pieniądze! Nawet do 875 zł kompletnie za darmo

Revolut ma dla swoich klientów nową promocję. Za założenie konta dzięki naszym poleceniom otrzymamy gratyfikację, o ile nowy klient spełni kilka warunków.

175 złotych za łebka, ale czasu jest mało!

Reklama

Nowa kampania promocyjna, jak każda w dzisiejszych czasach, ma ze sobą kilka haczyków. Po pierwsze: zapraszane przez nas osoby muszą być dla Revoluta klientami całkowicie nowymi. Na nic zda się zatem ktoś, kto kiedykolwiek wcześniej korzystał z ich usług. Po drugie czas na realizację warunków ma się jedynie do 14 lutego do godziny 23:59.

Zważywszy na to, że m.in zamówienie oraz dostarczenie karty może zająć wiele czasu, tak by zarobić na promocji trzeba się śpieszyć. Po trzecie: oferta obejmuje maksymalnie pięciu nowych użytkowników, stąd nie zarobimy więcej niż 875 złotych.

Revolut od początku reklamuje się jako sposób na oszczędności w kraju i zagranicą
Reklama

Co mamy zrobić?

Aby wziąć udział w promocji należy zaprosić pięciu nowych znajomych za pośrednictwem Revoluta do skorzystania z ich usług. Następnie czeka nas, a raczej naszych znajomych, kilka kolejnych kroków:

  1. Należy utworzyć konto z pomocą linku z zaproszeniem, jaki otrzymają.
  2. Potwierdzić swoją tożsamość oraz przejść weryfikację Revoluta.
  3. Wpłacić środki na nowe konto z dotychczasowego konta (minimum 45 złotych z uwagi na dalsze kroki).
  4. Następnie należy zamówić fizyczną kartę Revolut i dokonać nią przynajmniej trzech transakcji po minimum 15 złotych każda. Możecie skorzystać z karty wirtualnej, bo ta fizyczna dotrze do Was najpewniej już po terminie promocji.

Co dalej? Na tym etapie wystarczy jedynie poczekać, gdyż nagroda powinna zostać przesłana na konto polecającego. Wszystkim zapalczywym życzymy powodzenia, zaś jeszcze rozważającym założenie konta w Revolucie dogadanie się z znajomym, który już je posiada: dzielenie się zyskiem to wszak cnota!

Źródło: Revolut

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!