Do
góry

RiDER Strong – jeszcze dalej na jednym ładowaniu!

Do sprzedaży trafiła właśnie nowa hulajnoga RiDER Strong. Łączy w sobie niesamowity komfort jazdy z mocnym silnikiem i ogromnym zasięgiem!

Na polski rynek tuż przed rozpoczęciem sezonu trafiła nowa hulajnoga RiDER Strong. Pierwsza propozycja tej firmy jest już dostępna od jakiegoś czasu do kupienia w sklepach. Poprzedni model charakteryzował się ogromnymi kołami, dzięki czemu nie straszny był jej trudny teren. Model Strong może się za to pochwalić ogromnym zasięgiem na pojedynczym ładowaniu. Producent deklaruje, że bez dostępu do ładowarki przejedzie nawet 55 kilometrów.

RiDER Strong

To jest możliwe dzięki połączeniu dużych 10-calowych kół z pompowanymi oponami i akumulatorem o pojemności 15 Ah. Ponadto silnik o stałej mocy 350 W umożliwia podjazd pod wzniesienia o nachyleniu nawet 15°.

Pojemny akumulator

Przy wadze niecałych 16 kg urządzenie charakteryzuje się ciekawym designem i rzadko spotykanymi parametrami, szczególnie w tym przedziale cenowym. E-hulajnoga RiDER STRONG wśród innych wyróżnia się pojemnym akumulatorem – 15 Ah. Ten w połączeniu z silnikiem 350 W pozwala na pokonanie odległości nawet do 55 km. Ponadto silnik chwilowo w trakcie podjazdu pod górę może osiągnąć nawet 700 W. Ten pozwala na pokonanie wzniesień o nachyleniu do 15 stopni. Ładowanie baterii trwa od 6 do maksymalnie 7 godzin.

RiDER Strong

Niesamowity komfort

Duże, 10-calowe koła dadzą dobrą stabilność podczas jazdy, a także możliwość łatwego pokonania wzniesień do 15°. Dzięki nim pojazd sprawdzi się nie tylko w mieście, ale i w bardziej wymagającym terenie. RiDER STRONG udźwignie maksymalnie do 120 kg, podczas gdy większość hulajnóg na rynku i w tym przedziale cenowym pozwala na udźwig do 100 kg. Z kolei jej maksymalna prędkość wynosi 25 km/h.  

Wbudowany tempomat

RiDER Strong

Hulajnoga RiDER Strong została wyposażona w trzy tryby jazdy – ECO, D i S – pozwalają na jazdę z maksymalną prędkością odpowiednio 15, 20 i 25 km/h. Z ich pomocą nie tylko bezpiecznie będziecie poruszać się po drodze, ale także dostosujecie prędkość do panujących warunków. To przekłada się także na wydłużenie czasu pracy akumulatora i jego żywotności.

Z kolei użycie tempomatu poprawia komfort jazdy na dłuższych trasach, kiedy nie będziecie musieli przez cały czas trzymać manetki gazu. O wasze bezpieczeństwo zadbają również światła LED, umieszczone z przodu i tyłu pojazdu. Charakterystyczny design i unikalna konstrukcja hulajnogi są kwintesencją sportowego stylu. Elektryczna hulajnoga dostępna jest w cenie 2299 zł.

Specyfikacja techniczna

RiDER Strong
 • Prędkość maksymalna: 25 km/h 
 • Moc silnika: 350 W
 • Średnica kół: 10“
 • Zasięg maksymalny: do 55 km 
 • Kąt natarcia: 15°
 • Bateria: 15 Ah Lithium 
 • Moc baterii: 540 Wh
 • Czas ładowania baterii: ok 6-7 godzin
 • Wymiary: 16.5 x 48 x 120 cm
 • Masa: ok. 16 kg
 • Max obciążenie: 120 kg 

Źródło: informacja prasowa

Dzwoneczek

Bądź na bieżąco! 

Włączenie powiadomień wiąże się z przekazaniem anonimowych danych zewnętrznemu usługodawcy. Więcej informacji

Komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wpisane wyżej dane oraz Twój adres IP zostaną przesłane do serwisu Akismet w celu ochrony przed spamem. Więcej informacji

Nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!