Rossmann Run

Rossmann Run z aplikacją. Bieg po promocje pomógł „wyłowić” lekkoatletyczne talenty

Rossmann przygotował specjalną akcję, w ramach której – wszyscy zapisani wcześniej uczestnicy – mogą otrzymać 5% zniżki na zakupy za każdy przebiegnięty kilometr. Problem jednak w tym, że niektórzy… biją rekordy zawodowych biegaczek!

Awatar Kamil Malczyk

Dziś, 25 maja, w Łodzi odbędzie się Bieg Ulicą Piotrkowską Rossmann Run 2024, w ramach którego uczestnicy mogą wygrać wiele upominków i pamiątek.

Oprócz tego, Rossmann przygotował akcję 5% zniżki za każdy przebiegnięty 1 km. Aby zaoszczędzić na kolejnych zakupach w drogerii tej sieci, wystarczyło zapisać się do akcji i wpłacić kilka zł na zbiórkę charytatywną.

Na sam koniec czekało najtrudniejsze zadanie: przebiegnięcie max 10 km (tj. max 50% zniżki na zakupy) w sobotę 25 maja – o wybranej porze dnia, ale w czasie krótszym niż 2h. Niektórzy uczestnicy postanowili jednak… oszukiwać!

Rossmann Run – z aplikacją po promocje

Głównym elementem akcji jest „Bieg Ulicą Piotrkowską Rossmann Run”, który wystartuje dzisiaj – w sobotę 25 maja – o godzinie 19:00. Trasa 10-kilometrowego biegu przebiega przez najpiękniejsze części Łodzi, dzięki czemu jest to bardzo dobra propozycja dla wszystkich, którzy chcą przy okazji zwiedzić dużą część miasta.

Bieg Ulicą Piotrkowską Rossmann Run
źródło: Rossmann

Jeśli nie jesteście z Łodzi lub nie planowaliście wyprawy do tego miasta, Rossmann przygotował „bieg z aplikacją”, w ramach którego – za każdy przebiegnięty kilometr – uczestnik otrzymuje 5% zniżki na kolejne zakupy w drogeriach sieci (maksymalny dystans to 10 km, czyli można uzyskać nawet 50% zniżki).

Czy jest jakiś haczyk i jakie dodatkowe zasady dotyczyły całej akcji? Przede wszystkim – zapisy są już wyłączone, a wszystko rozstrzygnie się dzisiaj, w sobotę 25 maja. Aby nasz bieg został zaliczony, wystarczy o dowolnej porze dnia wyznaczyć sobie maksymalnie 2h wolnego czasu, w trakcie których pokonamy wybrany dystans.

Logo TechnoSTREFA TechnoStrefa.com

Jakiego smartwatcha kupić? Ranking 2024

Apple, Samsung, a może Xiaomi? Producentów smart zegarków jest wielu jednak, jaki wybrać? Dzisiaj odpowiemy właśnie na to pytanie i pomożemy Wam zdecydować, jakiego smartwatcha, powinniście kupić.

Czytaj artykuł

Po co biegać, skoro można oszukać…

Jak zwykle przy tego typu akcjach, znaleźli się uczestnicy, którzy postanowili „przechytrzyć system”. Pomijając fakt, że 2h to wystarczająco czasu na przejście dystansu 10 km w swoim tempie, niektórzy zdecydowali się „polecieć” po bandzie i wykręcić wyniki lepsze, niż… zawodowi polscy sportowcy!

Na wstępie warto zaznaczyć, że Rekord Polski kobiet w biegu na 10km wynosi 31 minut i 43 sekundy. Kobiety biorące udział w akcji są innego zdania lub po prostu ukrywają swój lekkoatletyczny talent, bowiem najlepsze z nich przebijają wspominany rekord nawet o minutę, osiągając wyniki na poziomie np. 30 minut 17 sekund.

Męski rekord na tym samym dystansie wynosi 27 minut i 53 sekundy, więc… może już niedługo poznamy nowego rekordzistę również w tej kategorii! Jak nietrudno się domyślić, uczestnicy skorzystali z „pomocy” rowerów i hulajnóg elektrycznych, ale plusem jest to, że każdy z nich musiał wpłacić min. 5 zł na cele charytatywne!

Braliście udział w tegorocznej edycji akcji Rossmann Run? Jeśli tak, to dajcie znać, jaki dystans i w jakim czasie udało Wam się pokonać!

Awatar Kamil Malczyk

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Na razie brak komentarzy.
Bądź pierwszą osobą, która wyrazi swoją opinię!
Starsze komentarze Nowsze komentarze


Przeszukaj portal TechnoStrefa.com

Pokaż wszystkie wyniki

Brak wyników.